Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mit érez ez a fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érez ez a fiú?

Figyelt kérdés

Mikor meglát,akkor gyorsan összegörnyed és lehajtja a fejét....


Fél éve derült ki,hogy bejövök neki,de nem beszélgettünk....Mikor legutoljára láttam,és egymásra néztünk,akkor sokáig tartottunk a szemkontaktust,de ő nézett el lefelé, és elég szomorú volt, mintha könyörgött volna a tekintete,és félelem is volt benne!De ez így elég fura, ha nem beszélünk,akkor ez mi nála ??


2012. márc. 2. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Emos hajlam.
2012. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bizonyára kakilnia kell.
2012. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne hagyd szenvedni ,kezdeményezz te.
2012. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2012. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy szenved???
2012. márc. 2. 16:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Te szereted őt?
2012. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
???Mi a válasz?
2012. márc. 2. 17:06
 8/10 anonim ***** válasza:
kezdeményezz te
2012. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 goodinspiration válasza:

Szia,


szerintem egyszerűen ez annak a jele, hogy zavarba jön attól hogy meglát. Vannak olyan félénkebb fiúk akik nem mernek kezdeményezni. Több okra is visszavezethető, rossz vagy kevés tapasztalat lányokkal vagy egyéb akár neveltetés, a visszautasítástól való félelem. Általában végigpörgeti az ember, hogy mit tegyen ha kezdeményezni akar, mit mondjon, és egyből az ugrik be hogy mi van ha elbénázom, mi van ha mégsem tetszem neki, és minden nap látnom kell visszautasítás után, sőt lehet ki is röhög ezek után és a barátnőinek is elmondja. Ezek zajlanak le a fejében az ilyen típusú embernek ilyen esetekben és egyszerűbb magadnak bebeszélni, hogy hiába néz rám, nem hiszem el hogy tetszem neki és a könnyebb utat választod, lehajtod a fejed mintha észre sem vennéd. Holott tudod, hogy tetszik neked, de nem mersz kezdeményezni pont az előbb említett tényezők miatt. Arra gondol majd az idő előrehaladtával majd elfelejted, de a szíved mélyén mindig bánni fogod hogy nem szólítottad meg. Ezzel a hosszúra sikeredett eszmefuttatással csak azt akartam mondani, hogy vannak ilyen emberek is. Én is ilyen vagyok pl., vagy voltam de persze ez helyzetfüggő is. Én arra voksolnék, hogy kezdeményezz nála, akár ráköszönéssel vagy valami beszédtémával hogy sokszor látlak erre stb.(de nem tudom a háttérinfokat, körülményeket). A lényeg hogy lehet az elején picit döcögösen indul majd, mert biztos vagyok benne hogy nagyon meglepődne ha leszólítanád vagy mosolyogva ráköszönnél, mert benne lenne még mindig a félsz, hogy hogyan reagáljon vissza, de ez talán már adná magát. Tehát én azt mondanám, ha mersz kezdeményezz te könnyedén, lazán.

Nekem pl volt olyan hogy tetszettem nagyon egy lánynak és mindig mosolygott rám, tetszett nekem is de nem kezdeményeztem, és többszöri alkalommal mosolygott rám és a végén már beszólt hogy miért nem bírok már köszönni mikor elment mellettem. :D elég ciki volt. Namind1.

Remélhetőleg valamennyit segítettem ezzel a regénnyel az ügyön. Hajrá!

2012. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi,hogy regényt írtál!!!!!!!!!!!
2012. márc. 2. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!