Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek? Vajon mit érez? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Vajon mit érez? :S

Figyelt kérdés

Tudom, hogy tucatkérdés, és van belőle vagy 300, de ha ők megkérdezhetik, akkor én miért nem? :D Naszóval, van egy srác az osztályomban, aki nagyon kedves velem, sokat szemezünk/ő néz engem (persze én is őt, mert bejön nekem :)) már megvédett egyszer-kétszer, amikor vitáztam egy másik oszttársammal, mindig udvarias velem, sokat hülyít (ezek a csipkelődések, húzza az agyam, meg minden...tudjátok :D), és sokszor megdicsér, csak egy baj van, hogy nagyon félénk, és még ha tetszenék is neki, akkor sem hiszem, hogy merne kezdeményezni, és a helyzet az h én sem vagyok vmi bátor :D

Ennyi a szitu kb, a kérdés az h szerintetek bejövök neki? :)) És ha igen, akkor mi legyen? Várjak még, amíg kezdeményez, vagy én lépjek? És ha igen, akkor hogyan? Még nem volt pasim, szóval elég szerencsétlen vagyok az ilyen udvarlás-dolgokkal, úgyhogy ezért kérdezem :)

Előre is nagyon-nagyon köszi a válaszokért (a korrektekért...de azért a többiért is :D)

16/L


2009. okt. 20. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj arrafelé amerre ő van. És ha akar valamit majd ne csak lessen hanem menjen oda beszélgetni. Ha meg akar valamit és nem tud odamenni akkor hagyd a francba. Viszont ha nem akar akkor te is elcsábíthatod valahogy. Pl megdicséred valamilyét. Vagy hogy milyen okos.
2009. okt. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszii :))) szoktam dicsérgetni, majd akkor még mondogatok neki szépeket :DDD
2009. okt. 20. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg olyan félénk, ahogy leírtad akkor a helyedbe kezdeményeznék.Ha tényleg megér neked ennyit.
2009. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, megér :))) és hogyan? (hülye kérdés...de tényleg, csak nem akarom elszúrni a dolgot, és nem akarom elijeszteni szegényt :D)
2009. okt. 20. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:
elhívhatod valami ártatlan programra, amiről nem rí le hogy randi, de akár az is lehet :d vagy esetleg többen elmentek valahova haverokkal, barátnőkkel, de ne túl sokan.
2009. okt. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot :)) megfogadom :D
2009. okt. 21. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!