Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi alkalmával ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi alkalmával ha egy srác rajzolna nektek valamit annak örülnétek?

Figyelt kérdés
Konkrét témája van, amit tudja, hogy szeret a lány. A lényeg inkább, hogy nagyon rosszul rajzolok. Így is örülnétek neki?
2013. nov. 14. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hatalmas falloszt egy pálcikaemberen.De inkább ne ha béna vagy.
2013. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"A lényeg inkább, hogy nagyon rosszul rajzolok."

Ha megnevetteted az nem rossz, csak nehogy rosszul süljön el, mint egy karikatúra! :D

2013. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nyugodtan rajzolj, nekem jól esne, ha a randin kapnék egy rajzot, mert tudom hogy gondolt rám, és szívből jött ajándék :) az meg nem érdekelne, hogy milyen profi a rajz, ha esetleg elpoénkodja hogy hát ez meg az a része egy kicsit bénácskára sikerült, akkor én is poénkodnék ezzel, de mondanám (ha úgy gondolom) hogy aranyos, és tök jól esik, meg persze egy nagy puszival meg is köszönném ^^

sok sikert! ;)

2013. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én elolvadnék, ha egy srác rajzolna neked, még akkor is, ha nem ügyes :)
2013. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én örülnék, főleg akkor, ha a képregényem egyik szereplőjét rajzolná le. Az, hogy béna, már nem lényeg, egy rajz mindig aranyos ajándék.
2013. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!