Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Ha lassan halad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha lassan halad a kapcsolatotok, akkor jobban akarjátok?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy sráccal már egy hónapja. 5-6-szor randiztunk, sokat beszélgetünk facebookon is, viszonylag jól ismerjük már egymást, de még csak flörtölések voltak, nem történt meg az a bizonyos első csók. Ám mindenbizonnyal a következő randin el fog csattanni. Én már nagyon vágyom rá, a csókjára. Vajon ő is így van ezzel? Mert ha pár randival ezelőtt csókolt volna meg, akkor nemis biztos h élveztem volna, de most meg már alig bírom kivárni. :D Amúgy onnan gondolom, h meg fog csókolni, h megkérdezte h mit gondolnék róla, ha összejönnénk. A kérdés, h ez így jobb, ha ilyen lassan haladunk? Még egy pár hét mire hazavisz, plusz még pár hét a szeretkezés... :)

20/L


2014. aug. 15. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen és így szúrtam el én is, hogy 3 hónap ismerkedés után többet akartam.
2014. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Egy kicsi várakozas izgalmas. De egy hónap..
2014. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy miért várakozik. Ha azért, mert a lány baszik rám, inkább lelépek a g_cibe.
2014. aug. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Dobd le a bugyid csajszi, már ide látom, hogy ki vagy éhezve rá... Van értelme akkor eddig húzni? :)
2014. aug. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az a srác nem tudom hogy birja ki!

Én a hejében nagyon akarnám ennyi randi után!

2014. aug. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

így,hogy ilyen keveset találkoztok ez nevezhető normális ütemnek.

esetleg a csók már meg lehetett volna,de ez lány függő.

itt a srác jól sakkozott azzal,hogy várt,ha el tudta érni hogy azt érzed amit,már te akarod,már a dugásról ábrándozol.

szép munka,csak melós volt 6 randi.

2014. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!