Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha nem kedveltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha nem kedveltek valakit miért nem akarjátok nyíltan visszautasítani?

Figyelt kérdés
Annyira felesleges a hitegetés vagy a kétértelmű beszélgetések.
2014. jún. 24. 10:44
 1/4 Dreed ***** válasza:

Lássuk be,élvezik a dolgot,főleg ha kedvük szerint szórakozhatnak velünk...

(tisztelet a kivételnek)

2014. jún. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, kirpl van szó. Ha pl. egy srácról a buszról, vagy egy nemtudom, mindegy a lényeg, hogy ha olyanról, akit annyira nem ismerek, csak ismerkedünk, annak megmondom, hogy mi a helyzet. De sokszor sajnos van dolgom olyannal, aki mondjuk szerelmes belém, pedig már évek óta a barátomnak tekintem. Neki nem tudom hogy adjam elő, hogy nem, hiszen végig azt hitte, hogy én akarok tőle valamit, pedig egyáltalán nem. Nehéz az ilyen... Hogy ne bántsd meg. Ha meg elmondom, akkor is megbántódik, ha azt mondja, hogy semmi baj. És végül sokszor megszakad a kapcsolat :(
2014. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én akkor nem utasítok vissza egy srácot, ha ő sem kezdeményez egyértelműen. Mert ha egy srác is csak kétértelmű beszélgetéseket folytat, azon ninc smit visszautasítani. Az ilyen pasik aztán sértettségükben azt szokták mondani, hogy "én nem is akartam semmit, csak beleláttál ezt-azt". Konkrétan még akkor is ezt kaptam, amikor egy nős pasi azt kérdezte, bemennék-e a garázsába autósmozizni. ??????????? Amikor azt feleltem, hogy nem akarok lefeküdni egy foglalt pasival, akkor azt felelte, hogy ő semmi olyanra nem gondolt.
2014. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert akkor bunkók vagyunk, válogatósak és porig aláztuk őt férfiasságában. A hitegetés nem mindig hitegetés, csak a pasi tartja annak.
2014. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!