Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most minek minősül? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most minek minősül? Többi lent!

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismerkedtem megy egy lánnyal pár hete amit persze személyes találkozó is kísért. Mindent a legjobb tudásom szerint "csináltam" pici sétálás,kólázás stb.... mind ez alatt be sem állt a szám majdnem hogy kiszáradt annyit beszéltem ! Ugyanis a leányzó nem volt valami bő beszédű , azt vettem észre rajta hogy kis félénk,visszahúzódozó volt amit persze meg is értettem. Második találkozáson is túl vagyunk most annyival volt másabb hogy kicsit enyhült ez a félénk,visszahúzódozó természete,minimálisan beszélt na meg persze volt pár csók,szájra puszi,ölelgetés stb Legközelebbi találkozást is megbeszéltük ahol idősebb nővére is jön , ő is hozz magával egy pasit( hasonló ismerkedési fázisban vannak mint mi) ezzel nem is lenne gond csak kíváncsi vagyok hogy mire mehet ki a játék? Meg miért ilyen szótlan az a lány akivel ismerkedünk? Elkacarászik azon amit beszélek neki,elmondása szerint élvezi a társaságomat mert kellemes ember vagyok de akkor miért ilyen szótlan,hogyan lehetne azt elérni hogy közvetlenebb legyen ,kicsit többet beszéljen ,témázgasson?? Őszintén már unalmas hogy 98%-ban csak én beszélek ő meg alig hoz fel témát! Mi erről a kis rövid sztoriról a véleményetek? Ha a helyemben lennétek mit csinálnátok?

2014. aug. 11. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Harmadik randin rögtön négyesben? Én ebbe biztos nem mennék bele.
2014. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-2 hónap és nem lesz ilyen.:D ordibálni is fog veled.:D
2014. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves Első! Miért nem mennél bele, kifejtenéd bővebben?
2014. aug. 11. 17:44
 4/4 Fényember ***** válasza:

Figyelj vannak ilyen lányok is. Lehet azért nem beszél mert jobbnak/érdekesebbek találja azt amit te mondasz neki.

Általában ezek a lányok ilyenek, megelégszenek a kevés beszéddel is, nem tartják fontosnak azt hogy minden apró kis gondolatokat továbbítsák a másiknak, vagy kevés az önbizalma. Fél attól hogy hülyeséget mond, vagy esetleg elijeszt téged stb. (rosszabb esetben annyira unalmas az élete hogy nem tud miről mesélni neked)

Ennél többet nem tudok mondani mert amikor én randizok valakivel akkor meg nekem szokott kiszáradni a szám annyit beszélek a srácnak, és átérzem a helyzeted mert baromi idegesítő ha nem képes beszállni a beszélgetésünkbe.

De lehet idő kell még feloldódik. :)

2014. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!