Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A törvény bünteti? Emberrablás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A törvény bünteti? Emberrablásnak minősül?

Figyelt kérdés
Barátnőm fél az apjától és nem akar hazamenni! Tehát itt van nálam de csak 17 éves.Ha az apja haza akarja vinni és ő nem akar menni, akkor az apját nem kötelességem beengedni a kertbe sem! és a kedvesemre bízom h megy-e vagy marad akkor az minősül bűncselekménynek (ő a maradás mellet döntött)? én 18 vagyok.

#barátnő #rohadt após
2012. júl. 2. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Még elviheti, ugyanis ő a törvényes gyámja 18 éves koráig.
2012. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
fell kell nyomni a gyámügyön hogy veri a lányt ha fél tőle valami miatt tuti !
2012. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elviheti... bár ha nem mész bele, és a csaj tényleg tudja bizonyítani hogy az apja "nemnorm" akkor maradhat is hisz megvan az alibi.
2012. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

emberrablásnak nem hiszem mert nem erőszakkal tartod ott


de szerintem is beszélni kéne valakivel hogy fél az apjától mert annak oka van

2012. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Pár hete a tv-ben volt A gyanú árnyékában c. sorozat, és annak volt egy olyan része, amikor a kb. 17 éves lány odaköltözött a 20 évvel idősebb barátjához, és a szülők elkezdtek utánamenni a gyámügyre stb., hogy mit lehet ilyenkor csinálni, és azt mondták a gyámügyön hogy csak a bíróság kötelezheti a lányt hogy visszamenjen a szüleihez, viszont amire a bíróságon ítélet születne, a lány már elmúlna 18, így nem tehetnek semmit.
2012. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez külföld.


Itt hamar jön a per (feltéve ha a lány nincs közel a 18-hoz.)


De mint írtam, nem kell hazamennie, sőt nem is kell hogy hazavigyék, mert ha perre kerül a sor, akkor is ti nyertek.


Egy biztos meccset meg hülyeség lenne feladni. Ha most hazamegy feleslegesen terrorizálja az apja, és tehettetek volna ellene...

2012. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze ez egy sorozat, szóval nem 100% hogy így van a valóságban, de mivel magyar, és valós történetek alapján készült, így lehet hogy így van.
2012. júl. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elviheti akkor törvény szerint, azonban ha ő nem akar kimenni és az apai felszólítás után sem megy (engedetlenségből), attól én még nem engedem be a kertbe sem a fatert.... Neki pattja lesz....
2012. júl. 2. 22:33
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, szerintem beengedned nem kell, mert ő nem a rendőrség, az a saját kerted.
2012. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérni kell a szülői felügyelet megszüntetését.

Gyámhatóságra menjen el a csaj és adja elő, hogy nem akar az apjával élni.


Az apját nem kell beengedned, ha be akar menni, akkor hívj rendőrt. A lány meg mondja meg, hogy nem akar hazamenni és nem tartja fogva senki.


Amúgy én ilyesmibe nem folynék bele, mert egyszer csak kitalálja a csaj, hogy te bántottad, fogva tartottad, akkor sose véd meg senki, az ő szava a tied ellen és az apa is ellened lesz.

A lánynak ezt egyedül kellene elintézni. Gyámhatóság, bíróság stb. Megvan ennek a módja, rendje, nem neked kell Chuck Norrist játszani az apjával szemben, mert még neked lesz bajod tök idegen emberek miatt.

2012. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!