Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van vmi törvény v. tilalom erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van vmi törvény v. tilalom erre?

Figyelt kérdés
Barátommal a kocsiban voltunk este, sötétben, egy olyan helyen, ahol nem láthatnak meg minket. Nem volt szex, csak kis kényeztetés, simogatás. Ruha is volt rajtunk, mondjuk nem sokon múlott, h. lekerüljön rólam a póló, és melltartóban lettem volna. Igaz, tényleg olyan helyen voltunk, ahol nem nagyon jártak emberek, de azért bíztam benne, h. nem lát meg minket senki. Tiltja vmilyen törvény egyébként ezt, mármint pl. a kocsiban való meztelenkedést? Mert oké, h. egy parkban nem vetkőzünk le, az közterületnek minősül gondolom.

2012. ápr. 10. 09:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%

szex közben izgat ha megláthatnak?

gerjedsz erre, vagy benedvesedik neked ettől?

csak kérdezem....

2012. ápr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Max közszeméremsértés. De mérget nem vennék rá.
2012. ápr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is ettől tartok. Mármint h. közszeméremsértés ez. De én sem vagyok benne biztos.
2012. ápr. 10. 09:55
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha közterűleten áll az autó, akkor esélyes. Egy erdészeti magánúton biztosan nem törvénysértő.
2012. ápr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, ez közszeméremsértés, két év szabadságvesztéssel büntetendő. Tény, hogy nem szoktak ennyit kiszabni rá, csak ha nagyon indokolt, de jobb nem játszani a tűzzel.
2012. ápr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 menta34 ***** válasza:
Azért közszeméremsértés és közszeméremsértés között van különbség, más éjszaka a barátoddal eldugott helyen a kocsiban, és más nappal a játszótéren a bokorban a ballonkabátos mutogatós bácsi... :)
2012. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Semmi gond ezzel, ha nem látják. Este gyerekek úgysem mászkálnak kint. Szerintem így nem gond törvényileg sem.

Akkor azt is büntetni kéne amikor egyesek nyalják-falják egymást világos nappal akár a játszótéren gyerekek előtt, és ott is látni néha kis fogdosást pl.popó.

Mi a párommal ennél cifrább dolgokat is csináltunk anno (persze sosem gyerekek előtt, és mi is ált. sötétben). :)

2012. ápr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 ASOT ***** válasza:
sűrűn lakott területen kívül, ha nem vagytok ittasak akkor a kutyát sem érdekel! És a rendőr is csak max azt nézné meg h ittatok e..ha nem akkor mennének tovább..
2012. ápr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez már röhejes! Ne legyetek már ilyen nyámnyila adósrabszolgák bassa meg! :) Ha ti nektek ott jól esik szexelni akkor jól esik és csináljátok. Ne egy kibäszott törvény akadályozzon már ebben is titeket. Szánalmas...ha ilyen tempóval haladtok, eléritek még azt is, hogy csak otthonról csak munkába meg boltba lehessen menni, akkor is csak rendőri felügyelettel.
2012. ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem akar(t)unk a kocsiban szexelni. Na meg a szabályok azért vannak, h. megszegjük őket. :) Csak eszembe jutott, h. ezt tiltja-e a törvény, ilyen miatt meg lehet-e büntetni vkit? Mondjuk ott a kocsiban ez egyáltalán nem érdekelt, ez csak később jutott eszembe.
2012. ápr. 10. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!