Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Nagyon visszataszítón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nagyon visszataszítónak találnátok egy nyitott szívműtét utáni heget egy nő mellkasán?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt volt ilyen műtétem és a visszamaradó heg nagyon nagy és látványos a mellkasomon. Gyakorlatilag csak akkor nem látszik ha nyakig zárt ruhában vagyok, de ez így nyáron főleg nehéz. Régóta vannak komplexusaim emiatt, nem is nagyon merek ismerkedni emiatt. Ha csak tehetem mindig nyakig felöltözöm, garbót viselek vagy sálat, kendőt. De ugyebár ha elég közel kerülök valakihez akkor ez a "védelmi vonal" lekerül. Úgy érzem védtelen és sebezhető vagyok ha valaki meglátja a heget, néha úgy érzem, én magam vagyok a heg, annyira szimbiózisban élek vele.:(

Szégyenlem a dolgot, de 23 éves koromra még mindig szűz vagyok, mert olyan gátlásos lettem, hogy nem merek ismerkedni egyáltalán.

23/L


2014. aug. 1. 22:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

ismerek egy ilyen műtéten átesett lányt.

félévente új palija volt,nem nagyon zavarta a dolog.

még olaszba is kiment táncolni,annyira nem izgatta és még csak jó csaj sem volt.


amit tehetnél,heg kisebbítő plasztikai műtét.

vagy geometric line tetoválás ami elfedi,ezek elég jól tudnak kinézni.

2014. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy pillanatra se zavarna:)

Megcsókolgatnám a barátnőmnek.

2014. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Zavarni nem zavarna,de első pillanatban lehet,hogy kicsit fura lenne.
2014. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A normális emberek nem ítélnek meg/el ilyenek miatt, te nem is tehetsz arról, hogy beteg voltál, és hogy meg kellett műttetned magad. Tudom, hogy az ilyesmi gyakran jár komplexusokkal, félelmekkel, de próbáld elfogadni magad. Nem szemétkedésből vagy poénkodásból írom, de ha másképp nem megy, akkor keress egy JÓ pszichológust, aki segíthet feloldani a traumát. Kapásból tudok amúgy mondani a saját környezetemből is két esetet. Apámnak vagy 30 éve volt gyomorfekélye, megműtötték, ma is látszik a hosszanti heg a hasán. Keresztanyámnak strumája volt, neki is látszik a heg. Oké, ők már idősebbek, tehát az ilyesmi azért nem zavarja annyira őket pl. a szexuális életben, de szerintem ha te el tudnád fogadni magad, mások is elfogadnának. Csak jól meg kell válogatni, hogy kivel állsz szóba. Ja és az unokatesóm olyan sráchoz ment férjhez, akinek még gyerekkorában amputálták térdtől lefelé az egyik lábát, boldogan élnek, gyerekük is van. Szóval hajrá, ne add fel, én drukkolok neked. :)
2014. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha udvariasan és finoman kéne válaszolni, akkor azt mondanám, hogy hülye vagy. Egy férfi nem a nő beleiben élő, bűzös gázokat termelő baktériumokra gondol, ha meglát egy vonzó, kedves nőt, aki ráadásul még okos is. Szóval ne keverd össze a részt az egésszel és az egész több, mint a részek összessége, hogy maradjunk a filozófiánál.
2014. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Egyidősek vagyunk és én is komplexusokkal küzdök, mára már sikerekkel.


Írj, és hátha tudok segíteni, vagy tudunk egymásnak segíteni legyőzni ezeket.


Várom leveled.

2014. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
emiatt ne érezd magad rosszul senkit sem zavarna a heg hogyha szeret téged :) ez egy olyan dolog mintha én szégyelném a kezemet mert az egyik ujam utolsó ujjpercét levágtam de visszarakták még kiskoromba azóta nem hajlik a mutató ujjam meg csunya heg az egész de én szeretem :D
2014. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Igen, de a belekben termelődő bűzös gázokat nem látod rögtön ahogy találkozol valakivel, plusz az mindenkinek van, nem olyasmi amivel csak neked kell szembe nézni.
2014. aug. 1. 23:01
 19/20 anonim ***** válasza:

nem,abszolut nem zavarna!! nem tehetsz rola,hogy ilyen.. az egyik ismerosom balesetet szenvedett,es neki az egesz hasa es mellkhasa tiszta heg,de elfogadta es most mar 3 eve egy strandon dolgozik bikiniben a csuzdaknal:) es mindig ott legyeskednek korulotte a fiuk. szoval abszolut nem zavar ez senkit szerintem!! :) ne aggodj,es vedd le magadrol a gatlasokat:)


28/F

2014. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Láttam egy ilyen csajt a metrón, mély dekoltázzsal. Idősebb volt, de jól nézett ki. Őt nem zavarta. Engem sem.
2014. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!