Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szeretnek a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretnek a lányok egy ismeretlen fiúval ismerkedni, miért ilyen zárkózottak a lányok, csak én vagyok fiúként nyitott az ismerkedésre, akár idegen lánnyal is?

Figyelt kérdés
Olyan rossz, hogy én örülnék ha idegen lány beszélgetni kezdene velem,de a lányok mások, ők zárkózottak, nem szeretnek ismerkedni, talizni sem valamiért. Nem is értem, hogy lesz így párjuk, ha ennyire elzárkóznak az ismerkedéstől és a talitól is sokan. Ebben az évben is csak két lánnyal sikerült taliznom, ez nagyon kicsi szám, ahhoz képest milyen sok szép lány van mindenfelé.
2013. szept. 3. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem csak tevagy vele igy

ha kicsit jobb vagy akkor lehet h összejön egy két telefonszám, de az sem mindegy h hol van az a csaj

próbálkozz meg a neten

2013. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez titok -.-


Lány

2013. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt csinálom és már unom, hogy csak akkor jön össze mondjuk fél évente évente egy tali egy lánnyal, ha napi 12 órában a gép előtt lógok, csajokra vadászgatva. Az meg, hogy megadják a telefonszámukat még semmire sem garancia. Csak a nyáron legalább 3 lány szívított meg, hogy eljön a talira, de nem jöttek és nem is jöttek azóta sem. A nyáron csak egy lány jött össze, vele jól mevoltam, de összejött az exével végül. Egy rendes lány olyan ritka manapság, mint a fehér holló lassan.
2013. szept. 3. 18:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Jobban szeretem, ha valaki élőben jön oda hozzám (ha vicces, szimpatikus, akkor nagyon szívesen beszélgetek vele több ideig is, de ha nem, akkor is, csak akkor valószínűleg egy idő után elbúcsúzok tőle). Neten nem olyan jó.
2013. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok féle lány van. Van aki vevő az egyből hülyülésre, van aki nem. Van akinek ha szimpatikus vagy, szívesen találkozik veled, van, akinek hiába vagy szimpatikus, nem akar utána. Utóbbiból hál istennek kevés akad. De ki lehet amúgy szúrni, kik a barátkozósabbak, kik a zárkózottak.
2013. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a hozzám közel álló emberekkel határtalanul hülyéskedek és észrevettem, hogy ha ezt egy idegen látja, akkor azt hiszi, hogy majd vele is így fogok viselkedni. Hát nem! Tolakodónak tartom azt, ha valaki csak úgy rám nyomul, nem szeretek ismerkedni és kész. A mostani páromat is egy barátnőmön keresztül ismertem meg, nem pedig csak úgy...
2013. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:)
2014. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy szívesen beszélgetek veled!:)
2014. febr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Dobj egy privit ha gondolod :)
2014. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én Pl.szívesen ismerkedek idegen srácokkal is.Egyáltalán nem vagyok zárkózott.
2015. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!