Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Nagyon visszataszítón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nagyon visszataszítónak találnátok egy nyitott szívműtét utáni heget egy nő mellkasán?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt volt ilyen műtétem és a visszamaradó heg nagyon nagy és látványos a mellkasomon. Gyakorlatilag csak akkor nem látszik ha nyakig zárt ruhában vagyok, de ez így nyáron főleg nehéz. Régóta vannak komplexusaim emiatt, nem is nagyon merek ismerkedni emiatt. Ha csak tehetem mindig nyakig felöltözöm, garbót viselek vagy sálat, kendőt. De ugyebár ha elég közel kerülök valakihez akkor ez a "védelmi vonal" lekerül. Úgy érzem védtelen és sebezhető vagyok ha valaki meglátja a heget, néha úgy érzem, én magam vagyok a heg, annyira szimbiózisban élek vele.:(

Szégyenlem a dolgot, de 23 éves koromra még mindig szűz vagyok, mert olyan gátlásos lettem, hogy nem merek ismerkedni egyáltalán.

23/L


2014. aug. 1. 22:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy ez olyan dolog lenne hogy ne tudná valaki elfogadni aki amúgy kedvel téged
2014. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem abszolút nem zavarna!

Egyébként jó egészséget!:)

2014. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy !!! Aki normális egyáltalán nem fogja annak tartani.
2014. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
ez egyáltalán nem visszataszító, aki szeret akkor annak olyan mintha ott se lenne :)
2014. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Egyáltalán nem zavarna. Simán hagynám, hogy a melleid közé vedd a farkam és az szépen eltakarja.:)
2014. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg depisen hangzik, amit írsz, de ne legyél az.


Semmi gond nincs ezzel, sőt, örülni kell, hogy sikerült

túlélni a műtétet. Egyáltalán nem visszataszító... Aki

pedig ez alapján ítél, az meg sem érdemli, hogy szóbaállj

vele.

2014. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 RRR ***** válasza:
67%

ki a fene foglalkozna vele !!!

te spirázod túl

egy mondatot megér többet nem

xard már le


és szexelj végre !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Azóta már jól vagyok, teljesen egészséges vagyok. Valószínű hogy én magam tudom nehezen elfogadni a heget és amúgy az egész időszakot amikor a műtétre sor került.:(
2014. aug. 1. 22:48
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Persze könnyű nekem innen azt mondani, hogy ne foglalkozz vele, de hidd el, ha valaki tényleg szeret téged, akkor az feltételek nélkül elfogad.
2014. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Te, ha itt mindenki leírná hogy milyen sebei vannak, máris nem gondolnád hogy ettől érsz valakinek a szemében kevesebbet.
2014. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!