Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok írni első csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok írni első csók történeteket?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek olvasni ilyen történeteket :)
2014. júl. 28. 17:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi mindenkinek :D most feldobtátok a napom :DD
2014. júl. 29. 08:12
 12/15 A kérdező kommentje:
és még várom a történeteket :)
2014. júl. 29. 09:37
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Huh hát a legelsőmre nem emlékszem, azt hiszem, nem is volt olyan nagy jelentősége. A mostani párommal azonban a következőképp történt:


Egy baráti társasággal voltunk fenn Pesten, és hát lement nem kevés alkohol (bor, sör, még bor, vodka, még vodka). Elkezdtünk beszélgetni, megfogtam a kezét(ekkor még nem voltunk ám együtt), beszélgettünk, ittunk felváltva. Aztán megzavartak a részeg beszélgetésben, mert mennünk kellett a sürgősségire az egyik gyerekkel (rájött valami pszichológiai betegség és széttört a kezében egy poharat). Útközben az asszony legurult a metróaluljáró lépcsőjén (össze is törte a bokáját, de ez már csak most fáj nekiígy utólag), én meg felszedtem és kézenfogva mentünk tovább a sürgősségiig. Ott ugye történt ami történt, ellátták a srácot stb stb stb. Kijöttem, és hát elég ideges voltam. Mit tehet egy társaság ez után, kiültünk a Deák térre inni. Útközben úgy ittam a vodkát mint a vizet, a téren pedig a pezsgőt, szóval elég rendesen be voltam, meg ő is. Szóval ittunk, ölelkeztünk, egyszer csak úgy gondoltam, most vagy soha. Mivel a füves részeket elfoglalták előlünk, elég nagy porban ültünk, és istenek tudják hogyan, a szánk is full poros volt. Szóval oda fordultam, rámásztam, ő beverte a fejét, poros volt, de k*va jó. Happy end ^^

2014. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Távkapcsolat, ezt az elején leírom, mielött letámadnátok.

Több mint egy hónap után találkoztunk, az első randink után, ott igazából nem történt semmi, mindig nagyon cuki volt, a végén elcsattant egy arcrapuszi, de ennyi volt összesen.

A második randit itthon voltunk nálunk, bemutattam, aztán elindultunk a szomszéd városba, ahol átszállt a vonatra, a vonatállomáson már forrott köztünk a levegő, bemondták a vonatot, odahajolt a szemembe nézett és megcsókolt. Élete első csókja volt, és nagyonjól csókolt *.* Több mint fél éve együtt vagyunk :)

2014. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy táborban történt. A sráccal már ismertük egymást előtte és már úgy mentünk oda a táborba h hu esetleg lesz köztünk valami. A dolgok jól is alakultak,mindig jött oda,cuki volt,mellém ült,flörtölgettünk,ölelgetett. Telt-múlt az idő és este lett és ittunk egy keveset. (hozzá teszem tényleg keveset,csak 1-2 cidert,legalábbis én,ő isten tudja mennyit) és elkezdett ölelgetni; hátulról megölelt és átkarolt; puszit adott az arcomra,erre én is adtam neki,erre ő megint és én megint viszonoztam. Ezt addig folytattuk míg ezek a puszik egyre jobban közelítettek az ajkakhoz és megcsókolt. Egy nagyobb társaságban álltunk és mindenki csak nézett h őőő,oké. Szal félre vonultunk máshova. Hihetetlen jó volt,szenvedélyes és vad. Az már más h másnap a srác közölte h szarra se emlékszik,de hát ez van. Nekem örök emlék marad :) 16/L

uuuuu de a második csókos sztorim jobb :3 ha érdekel elküldöm neked privátban

2014. aug. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!