Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első csók? Félek.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók? Félek.

Figyelt kérdés
Holnap lesz a második randink és benne van már a pakliba hogy lesz csók is. Nekem is első és a fiúnak is első lenne. Nagyon félek hogy elfogom bénázni és nem fog menni. Ha ott van nagy pillanat tuti olyan zavarba lennék hogy elbénáznám az egészet és az első csók nem lenne emlékezetes. Nektek milyen volt az első csók?

2014. júl. 15. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Jön az magától :)
2014. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha elbénázod akk elbénázod. Szted mindenkinek tökéletes volt az első?:D Azért maradnak emlékezetesek mert a legtöbb viccesre sikeredik:D ne aggódj:)
2014. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Emberek ***** válasza:
Az en elso csokom egeszen jol sikerult, mondjuk akkor a lanynak is az elso volt :D nem kell ezen parazni, majd ahogy erzed ugy csinald!
2014. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs mitől félnetek :)

Jön minden magától. Nálam a lány elrontotta az első csókot neki is és nekem is az első volt, de ő elhúzta a fejét, én közelebb húztam magamhoz megsimogattam az arcát és megcsókoltam akkor már engedte nincs itt probléma :)

2014. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Első csók, másnap dobott a csaj xDD

(Nem, nem azért mert olyan szarul csókolok >.< )

2014. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NySa12 válasza:
Hát ánm fiu vagyok és ugy csokoltammega lányt hogy moziban voltunk és utána kimentünk a mozibol az utcára és ott átkaroltam és akkor a többi jött magától már :)
2014. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mai napból se lett semmi. Nem találkoztunk :(
2014. júl. 16. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!