Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a legrosszabb, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a legrosszabb, ha bepróbálkozok egy lánynál, és nem sikerül? Kinevet? Elmondja a barátnőinek, hogy egy nyomi bepróbálkozott?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam olyan srácnak mint aki most bejön a lányoknak, külsőleg, nem vagyok se izmos, se rámenős, se határozott, mint akiket mindig más csajjal látok.


És ezért nem is merek csajozni,


Félek hogy kiröhögnek a csajok, és beégek náluk!


De megéri próbálkozni? Max elküldenek, hogy nem, vagy mi történik ilyenkor?



A jóképű srácokat is elküldhetik a csajok? Vagy nekik mindig sikerül?

17/F



2014. júl. 27. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem fognak kiröhögni se kibeszelni ha te nem vagy velük paraszt ök sem lesznek azok legfeljebb szepen elmondjak ,hogy nem akarnak baratot vagy stb vmi jo ürüggyel kibujnak rafinaltak ezek a nők :)
2014. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szoval nem kell paraznod csak csináljad ismerkedj velük es egyre profibb leszel :) aztan meg lesz amit akarsz
2014. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A határozottság fontos,ha egy férfi töketlen,az csak olyan lányt fog találni...
2014. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A legrosszabb, ami történhet, az az, hogy a feleséged lesz.
2014. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Minden lany szereti h a fiu lep :) es nem fogunk elkuldeni :) vagy ha nem jossz be egy lanynak annyira vagy valami akkor kitalal valamit es finoman elkuld nem nem fog megbantani es max a legjobb baratnoinek elmondja de nem fog kirohogni semmikepp :) aranyosnak fogja talalni es ertekelni fogja h leptel :) vagy meg ossze is johettek :) mert egy kapcsolatban csak a belso szamit!! :)) sok sikert! :)

15/L

2014. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is foglalkoztatott már egy ideje. Ez most jól is jót, hogy megkérdezted

megkérdezted.

2014. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*jól is jött
2014. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A legrosszab, amikor a baràtnői is kiröhögnek és csomószor össze találkozol velük a szünetbe vagy az utcán.

Hasonló helyzetben vagyok mint te, ráadásul én amolyan (fogalmazzunk a nők nyelvén: nyomi srác) vagyok. Egyetlen hasznos megoldást találtam rá. Nem kell udvarolni nekik, oda menni ismerkedni. Amelyik szimpatikus lány, azt is csak titokban nézem/legeltetem rajt a szemem, h nehogy észre vegyen.

Àm amit tapasztaltam anno, nem mindegyik lány szemét, sőt a legtöbb inkább rendes/normális modon utasít vissza.

2014. júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Egy jóképű srácot is elküldök, ha arról van szó... Egyébként a legrosszabb esetben azt mondja, hogy "bocs nem". Legalábbis a normális csajok nem fognak kiröhögni vagy nyíltan elküldeni a pics@ba. De a barátnőiknek mindenképpen elmondják, hogy elhívtad őket, mert hát mire valók a barátnők? :)

14/l

2014. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A leg rosszabb dolog valószínűleg az amiket te is felsoroltál. Na de kit érdekel? Ha nem próbálkozol akkor nem is fog magától az öledbe pottyanni a tökéletes barátnő.
2014. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!