Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csak szexelni akarna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szexelni akarna, akkor már bepróbálkozott volna a randik alatt, nem?

Figyelt kérdés

Több randink volt már, de még a kezemet sem fogta meg. Tudom hogy sok csaja volt már neki, de kicsit biztatónak érzem, hogy nem nyomul még. Lehet komolyabbat akar tőlem?


Elvitt étterembe, sétálni, teázóba stb. szóval nyilvános helyekre.


2013. febr. 27. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha csak szexelni akar az a dolog így is fentállhat, mert így tuti belemész majd később. ha elkapkodja úszik a party vagyis te.

Ez is egy opció...

Persze remélem tévedek és nem csak dugni akar! :)

2013. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:

Igen 1-esnek igaza van!

Van aki türelmes békés, eléri h megbízz benne aztán 1 hónap múlva megtörténik és isten veled.


De az is lehet h tényleg komolyan gondolja.

Van aki 1 hét után vagy már első nap lefekszik a másikkal és együtt maradnak, van aki meg kivár 2 hónapot és nem maradnak meg...

2013. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ezt honnan lehet kiszűrni hogy csak azt akar-e? :)
2013. febr. 27. 15:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt majd az idő eldönti. Sajnos vannak oylan pasik akár hetekig képesek széditeni valakit eghy szexért:(

Mi lenne ha beszélnétek arról hogy ki mire vágyik.

2013. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát kiszűrni sehogy nem fogod az biztos....Én azt mondom várj még. Ne kapkodj.

Első voltam.

2013. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ASOT ***** válasza:

Pontosan.(utolsó)


Ha beleszeretsz hamar akkor végképp sehogy sem fogod, de egyébként is nehezen. Lehet ő ugyanolyan kedves türelmes szeretettől dúzzadó ha 1 hét után vagy ha 1 hónap után, vagy ha végleg veled is marad.


Szóval első szex után tutira tudni fogod.

2013. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát az az igazság, hogy én szívesen lefeküdnék vele, mert kívánom őt nem is kicsit. De ez csak testileg van így.


Az eszem, agyam, tudja hogy még korai, és várni fogok vele.

2013. febr. 27. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!