Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék ronda fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ronda fiúként egyetlen egy lányt találni a világban, aki helyesnek tart, vonzódik hozzám, kíván engem és akarja, hogy járjak vele és szexelni is akarna velem?

Figyelt kérdés
Túl nehéz már így élni, hogy egy lánynak sem kellek, hogy rondának tartanak, hogy mindenki lenéz a külsőm miatt, hogy egy senki vagyok, remélem minden egyes nap, hogy találok végre egy lányt, aki helyesnek tart és rám mosolyog, de nem jön el ez a nap már lehet sosem. Próbálkoztam a társkeresőktől kezdve a személyes leszólítgatásokon át a facebook-os ismerkedésig, de folyton elutasítottak vagy lerondáztak csak a lányok. Jobb lenne, ha nem is élnék, már sokszor gondolkozom az öngyilkosságon is. Mindenkinek lehet párja csak nekem nem. :'(
2013. febr. 18. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy ronda lányt. Ha elfogadod, ő is el fog, idővel pedig még megis szerethetitek egymást. Ta-daaam.
2013. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első: nem válik be, hogy egy ronda lányt keressen, mert azok is pont annyira igényesek, mint a szépek.


Kérdező: nem tehetsz mást, mint vársz. Esetleg megprbálhatod elfogadni, hogy nem lesz barátnőd. Ettől függetlenül és lehet, hogy Te is úgy jársz, mint én, és találsz valakt.

2013. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el lottózni. Ha szerencsés leszel benne neked lesznek a legszebb barátnőid a világon, hidd el!
2013. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg Király L. Norbit! Nézd meg Andy Vajnát! A gnóm, törpe producert! Hát csak nem vele járt Dobó Kata? A lányokat a pénz oldaláról tudod a legjobban megfogni! Tagadják, de ettől igaz!


Válassz olyan szakmát, ami nagyon jól fizet! Legyél informatikus, persze itt a valóban komoly szoftverfejlesztőkre gondolok! Áldozz erre az életedből még 5 évet! És utána nézd a gyümölcsét! Amint megjelensz bárhol egy eszméletlen autóval, a csajok nyomulni fognak rád! :) Ehhez tanulni kell!

2013. febr. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem! Menj el plasztikaztatni2az összes nő a tied lesz!
2020. jún. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!