Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » De szoktak a fiúk olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De szoktak a fiúk olyan lánnyal találkozni, aki nem tetszik nekik? És miért lájkolgatja a képeimet azóta is?

Figyelt kérdés
Múlthéten elhívott egy fiú sörözni,akivel eddig szinte alig beszéltem.Nagyon aranyos volt.Mondta hogy cuki vagyok hogy eljöttem és megismételhetnénk majd valamikor jövőhéten.Többször is megsimogatta a karomat,megölelt amikor elköszöntünk,több kisebb jel is utalt arra hogy tetszem neki.de mégis azt éreztem hogy egy kicsit lekoptatós volt amikor összefutott egy csapat lánnyal,akiket ismert.Lehet hogy meglátott egy lányt aki sokkal szebb volt nálam.Azt mondta,hogy most nincsen barátnője de nem is érdekli,majd ha jön valaki aki értelmes és egy hullámhosszon vannak akkor.Tegnap írtam neki hogy ha lenne kedve találkozhatnánk majd megint.Megnézte de nem írt vissza.Lehet hogy elfelejtett.Már arra is gondoltam hogy csak az expasim kérte meg hogy játsszon velem egy kicsit,vagy csak nagyon unatkozott és azért hívott el engem.Lehet hogy mindenkivel ennyire közvetlen.
2014. júl. 14. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért ne találkoznék olyan nővel, aki nem tetszik? Nekem is vannak nő ismerőseim akikkel találkoztam, meg tartom is a kapcsolatot a mai napig, pedig nem akarok tőlük semmit.

26/F

2014. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak szokatlanok voltak a gesztusai,meg közelebb ült hozzám és mondta hogy akkor itt is marad hogyha nem baj hogy ilyen közel van hozzám.bár lehet hogy ő mással is ilyen közvetlen.Meghát előtte nem voltunk olyan nagy barátok és csak úgy írt nekem pont most hogy szakítottunk a barátommal.De lehet hogy csak unatkozott.igazából nemtudom.most is lájkolgatja a képeimet,de nem ír vissza pedig írtam neki tegnap.
2014. júl. 14. 21:12
 3/5 A kérdező kommentje:
elég népszerű srác,hívhatott volna mást is.szóval csak érdeklem,tuti ismerkedni akart de lehet hogy én rontottam el hogy most nem keres vagy csak több időt kéne még adnom neki.vagy talált nálam egy sokkal szebb lányt és hiába várom hogy keresni fog..mostmár mindenesetre nem írhatok neki mert az ciki lenne hamár egyszer írtam és nem válaszolt.vagy csak még nem tudja hogy mikor érne rá legközelebb azért nem írt.megpróbálok lenyugodni és nem várni ennyire,akkor lehet hogy hamarabb ír ha nem várom ennyire
2014. júl. 14. 21:36
 4/5 A kérdező kommentje:
A testbeszéde csak jelent valamit,hogy megsimogatta a karomat,amiket mondott nekem.nem értem.rendszeresen fentvan egy kis időre aztán lemegy,de nem ír remélem nem tőlem menekül.lehet hogy csak elfelejtette hogy válaszolnia kéne nekem :S
2014. júl. 14. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kis idoe online jelzi akkor valoszinu nem az. A facebook az online/nem online dolgot nagyon szarul jelzi. Foleg ha telorol megy fel.
2014. júl. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!