Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác kissé plázacicás...

Ha egy srác kissé plázacicás lányok képeit "lájkolgatja" az azt jelenti hogy az életben is inkább ilyen típusú lányok jönnek be neki?

Figyelt kérdés
Lehet oltani,hogy milyen marha kérdés,meg sok hasonló van,de tényleg érdekelne.

2013. dec. 4. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Vagy azért lájkolja, mert kint van mindenük és egy kg smink van rajtuk, ettől "szépek", vagy tényleg ilyen az ízlése.
2013. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Én szoktam 'lájkolgatni' őket. Igazából az életben nem kezdenék velük, nem tetszenek. A tekintetük majd' mindig üres:( De amíg nekem ez csak egy kattintás, lehet nekik ez a boldogság. Így megvan az aznapi jótett is:D
2013. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 krumpli.13 válasza:
83%
Nem feltétlenül. Bár van néhány gyökér, akiknek igen. Ennek ellenére pár fiúnak ez csak egy like, mert nem rossz kép...de ettől függetlenül össze nem jönne egy ilyennel.
2013. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!