Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha a srác túl...

Mit tegyek, ha a srác túl gyorsan csókol?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a sztori a következő:pár randin vagyok túl egy sráccal, aki nagyon szimpatikus, részemről és részéről is úgy érzem, hogy komolyodik a dolog. Viszont...ezalatt az idő alatt körülbelül 3× csókolóztunk, amiből az első kb. szörnyűre sikeredett, a másik kettő már egy fokkal jobb volt, de az sem az igazi. Az a baj, hogy én a lassú-közepes gyorsaságú és átéléses-szenvedélyes vagyok, viszont ő úgy csókolózik, mintha még életében nem lett volna lánnyal dolga, pedig több kapcsolata is volt normális lányokkal, hosszú ideig. Kicsit megijedtem, hogy emiatt nem is illenénk össze...viszont minden más passzol. Volt már ilyen helyzetben valaki? Meg lehet tanítani a másikat csókolózni vagy alakítani rajta, hogy máshogy csinálja? Köszönöm a tippeket! 21/L
2013. dec. 4. 22:15
 1/6 anonim válasza:
Hogyne lehetne...szégyen, nem szégyen, engem az első barátnőm tanított meg. :D
2013. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

azert mar a 4-5. randin azzal jönni ,hogy ahllod, csokolj már máshogy, mert nem jön be...az elég durva. mi lesz jésőbb kérdem én? bármi ami nem tetzsik benne, meg akarod majd változtatni?!


am emg nemtudom hány éves, de ha te 1 vagy, ő akkor remélem minimum 20, és hiába volt hosszu kapcsolata, ha béna akkor béna, ennyi. keress olyat, aki tudja mi kell egy nőnek, és nem cska a szenvedés megy vele.

2013. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*21
2013. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem akarom őt megváltoztatni semmi másban. Pont hogy szeretnék esélyt adni a dolognak és ezt nem felfújni, hogy a csók téma még necces. 23 éves és nem lehet béna, mivel a barátnői egytől egyig "jó csajok". Voltam én már olyan sráccal, aki tudta, hogy mi kell a nőnek...jól meg is alázott, úgyhogy inkább így "szenvedek", mint úgy.
2013. dec. 4. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán meg lehet, majd összehangolódtok. Te is tudod alakítani szimplán, miközben csináljátok. Vagyis, Nekem az a tapasztalatom, hogy rá tudok állni a másik stílusára, ha érzem, hogy nem irányíthatom :) Akkor ő is rá fog.
2013. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
nulla százalék..hát igen az embereknek fáj az igazság.
2013. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!