Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ennyire esélytelen hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire esélytelen hogy legyen egy normális barátnőm?

Figyelt kérdés

16F

nem csak most,mindig ez van

Ma egy szép lánynak tetszettem meg de már láttam régebben is akkor is figyelt, már majdnem bátorságot gyűjtöttem hogy megszólítom erre elővett egy cigit és rágyújtott!

Egyszerre eltántorodok az ilyentől, mert ezzel mérgezi magát én meg nagyon aggódnék miatta, zavar, 20 percenként eltűnik cigizni, ha kérne tőlem pénzt cigire költené!

Eddig a lányok akik megtetszettek,és én is nekik kb. 9/10 része ilyen volt

Miért van ennyi cigiző lány? normális lányt nem is lehet találni?



2014. júl. 13. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit lazábban fogd fel, lehet probálgatják a cigizést ebben a 15-16 éves korban nagyon menő, aztán sokan a későbbiekben nem fognak cigizni. Én is igy voltam, 15-16 éves koromban rágyujtottam, de csak társaságban, vagy buliban, most 21 vagyok és nem cigizek. Elsőbb ismerd meg azt a lányt, beszélgess vele és ha jól érzed magad vele járjatok is, ha hasonló életszemleletüek vagytok akkor tovább folytatjátok, ha meg nem akkor elváltok. Még 16 éves korban nem kellene ennyire komolyra gondolni egy kis beszélgetést, pár randit.
2014. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem eselytelen! ( 16/l ) csak ne add fel, biztosan jon majd valaki! Amugy en nem dohanyzom, nem iszom :)
2014. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mért ilyen nagy probléma a dohányzás?

Szóval aki dohányzik jó ember nem is lehet?! Kicsit szűk látókörű vagy nem gondolod?

2014. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 igen, szerintem is az vagyok de nem tudom hogy szokhatnék le róla
2014. júl. 15. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Azert aki dohanyzik, annyira jo mar nem lehet... vagyis nem tud uralkodni a vagyain, aztan fuggove valik, es ez nagyon karos, a jovore nezve csak hatranya lesz.. na ezert nem kell olyan, aki dohanyzik.
2014. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Pontosan!
2014. júl. 16. 13:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Valóban, mostanában nagyon sok az önromboló fiatal (fiú és lány egyaránt), de attól, hogy cigizik, még lehet "normális" valaki. (Bár a normális mindenkinél mást jelent :)). Nem mondom, hogy könnyen, de lehet még normális lányokat találni, csak jó helyen kell keresni őket, és mindenki megérdemel egy esélyt, még az önpusztító emberek is..:)

(16/L)

2014. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!