Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Esélytelen itt összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen itt összejönni egy normális pasival?

Figyelt kérdés
Akárhányszor próbálok itt ismerkedni, vagy csak szexet akarnak, vagy bunkók, de találkozókra még sosem jutottam el. :( Illetve volt köztük normális is, csak ott meg nagy volt a távolság. :$ Privit lehetőleg csak hajdú-bihariak írjanak. Amúgy 21 éves lány vagyok.

2013. okt. 7. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Énn normális vagyok csaak a kor és a hely nem stimmel :/
2013. okt. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsi az esélye, hogy itt találj olyat aki külsőleg és belsőseg is tetszik.


Azért nekem is írhattok! :-D

Budapesti 17 éves lány

2013. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nyilvan en is normalis vagyok, es az utanam kovetkezo X+1 is
2013. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pl én is normális vagyok csak én a szomszédban lakom.
2013. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem a külső nem igazán számít, jó persze adjon magára, ne legyen hanyag önmagával szemben, de amit jobban értékelnék, hogy mi van belül, és ilyen fiúval itt nem találkozok, tudtok mondani olyan helyeket, ahol lehet ismerkedni? Nem vagyok bulizós, az kilőve, de lányoknak szerintem nehezebb dolguk van, főleg aki kicsit maradibb, mint én is, hogy nem mer kezdeményezni. :$
2013. okt. 7. 16:12
 6/14 anonim válasza:
én is normális vagyok:) csak Borsod-i :P
2013. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel sajnos, volt egy lány aki Miskolcon élt azzal jól kijöttünk, minden nap beszéltünk szinte, csak ugye a távolság miatt egyáltalán nem volt megoldható a találkozó, arról nem is beszélve hogy én 20 éves voltam akkor most 21 vagyok ő meg 16, így még a szülei nem engedték el még félútig sem. Nekem megoldható lett volna autóval is csak azért helyileg oda mégsem tudtam volna elmenni, ugye szállás sem ártott volna mert mégis hosszú útról lett volna szó plusz annyi pénzem meg nem volt, tömegközlekedéssel meg halál lett volna a dolog. Ő neki igaz volt itt valami rokona a szomszéd városunkban tehát egyszer jártak is itt, igen csak akkor nekem kellett elutaznom elég fontos ügy miatt.

Nekem sem jött be ez a fajta ismerkedés. Persze más oldalon volt rá lehetőségem ott össze is jött, jártunk is a lánnyal, de a kapcsolatunk nem bírta tovább pár hónapnál mivel ott is volt távolság, igaz csak 1 órányi, plusz ment a kavarás is.

Te pont jó lennél csak ugye messze laksz sajnos:S Én meg Komárom megyei vagyok tehát sajnos ez sem megoldható:S

Sajnálom hogy neked sem megy ez, de hidd el egyszer lesz normális kapcsolatod is, idővel.

2013. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ha nekem fontos 1 nő külseje attól még tartozhatom a normális kategóriába ? :D

21/F

2013. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
én ilyet nem is mondtam, hogy a paiknak nem kellene válogatni, nem vagyok én csúnya, volt már barátom, de ők nem voltak az igaziak :$
2013. okt. 7. 16:21
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát én is mondjuk normálisnak érzem magam ha nem laksz messze egertől akkor írjál egy privátot ha gondolod. 24/F
2013. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!