Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar hirtelen lefektetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar hirtelen lefektetni?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy srác, 6 évvel idősebb, mint én, egy városban lakunk, de ő nem él már ott, csak néha hazajár. Idáig csak köszönőviszonyban voltunk, de mindig mikor találkoztunk nagyon megbámult, meg én is őt, mert hát na, eléggé bejön. Nagyon rég nem láttam, aztán múlthéten szembe mentem vele az utcán, és ugyan ez történt. Már kezdtem is elfelejteni, de rá egy hétre bejelölt facebookon (idáig a nevét sem tudtam) és rám is írt, telefonszám csere stb., kezdett nagyon nyomulni. Mint kiderült, van barátnője, mégis nekem konkrétan megírta h alig várja h találkozzunk, h megcsókoljon, és tudja h ő is bejön nekem és le akar feküdni velem. Szerintetek mit kéne csináljak? Az a helyzet, h ha találkoznék vele, félek, h nem tudnék ellenállni. Ez nem az első eset, h olyan pasi akar valamit, akinek komoly barátnője van... De az eddigiek nem vonzottak ennyire, úgyh simán lepattintottam őket. Volt még valaki hasonló helyzetben? Szerintetek mit kéne csináljak? :/ 21/L

2014. júl. 12. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem hagyd. Van egy olyan érzésem olvasva téged, hogy ha lefeküdnél vele, egy idő után kötődnél hozzá.

Meg amúgy is jobb az ilyenből kimaradni.

2014. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
43%

Ha nem bírsz neki ellenállni, és te is vágysz rá, feküdj le vele, de csak ha nem akarsz tőle többet...

Ha belemész, fogadd el, hogy ebből csak szex lesz, és nem is lenne értelme, ha többet szeretnél tőle...

2014. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Én nem kavarnék be mások kapcsolatába, még akkor se ha alapból ilyen gy_ökér ez a gyerek.
2014. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott hogy mi a f ért fogadod az udvarlasat ha VAN barátnője?


Persze ha lenne pasid és őt batorítana egy csaj azt meg leribiznéd..

2014. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat!:) és eleinte nem tudtam, hogy van barátnője, eléggé ledöbbentem, azok után amiket mondott.
2014. júl. 12. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
De most már tudod, mégis itt fantáziálsz róla.
2014. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Mert megütöd nála a dugásra jó szintet, és érzi hogy rá vagy kattanva. Ha olyan csaj vagy, aki adhat a méltóságára (viszonylag jól nézel ki, nem lumpen a családod, vannak barátaid), akkor nem értékeled le magad azzal, hogy dugibarátnő leszel, ha viszont kevésbé vagy szerencsés, akkor örülj ennek is.
2014. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyoon köszönöm a válaszokat, tényleg segítettetek, elég buta vagyok, de ezennel lekattantam a témáról, ezt meg is fogom mondani neki, és jó messziről elkerülöm. csak tudnám, h miért mindig az ilyeneket fogom ki :/ durva, h ilyen sok pasi ilyen simán megcsalja a barátnőjét...
2014. júl. 12. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!