Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten hol ismerkedjek? Bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten hol ismerkedjek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
22 éves vagyok de munkám miatt sok olyan dologból kimaradok mint a korosztályom köztük a buli,ismerkedés. Melyik az a oldal ahol lehet jól ismerkedni vissza is írnak és nem sms lehúzásra van kitalálva az oldal? Válaszokat köszönöm.

2014. júl. 2. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Némi infót még adhatnál!!

Lány vagy, vagy fiú vagy??

2014. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
semmiképpen se itt azt merem mondani!
2014. júl. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Párom.hu jött be. Volt két jól sikerült randim és több levelezésem. Nagyon megválogatom kikkel ismerkedek, de nekem mindenki nagyon komoly szándékúnak és őszintének, értelmesnek tűnt. Öreg 40 fölöttiek sem írtak rám. Én 20 éves lány vagyok, nem tudom neked ha fiú vagy hogy működne.
2014. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!