Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedjek neten?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek neten?

Figyelt kérdés

Mit írjak neki? Hogy kezdjek bele?


Van egy lány aki tetszik nekem.. Facebookon lájkolgatta a képeimet így feltehetőleg én is bejövök neki. Hogy írjak rá? Mit írjak neki elsőnek, hogy ne legyen se béna se túl nyomulós.. Nem szoktam neten ismerkedni inkább személyesen de erre most sajnos nincs lehetőség.


2012. júl. 30. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Élőben jobb
2012. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
semmit, menj oda hozzá, ne legyél már te is emos facebook ge*ci
2012. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem facebook ge*i.. de mint mondtam, az adott lánynál akit írtam, nincs lehetőség előbe!!nem egy városban élünk pár kilóméterrel arrább lakik.. És arra kicsi az esély hogy átmegyek abba a városba és pont találkozni fogok vele...
2012. júl. 30. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!