Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátokat itt...

Hogy szerezzek barátokat itt a neten? Visszahúzódó természetem van, nem szeretem ki teríteni az életemet, de akkor hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok. Túl vagyok egy szakításon,nem járok el itthonról. Szeretnék barátokat szerezni.48/N

2013. okt. 1. 11:49
 1/3 anonim válasza:
Biztos vannak azért ismerőseid. El kéne velük járnod ide oda. Vagy munkatársakkal közös programot csinálni. Vagy elkezdhetsz járni valamilyen olyan tevékenységet csinálni amit többen kell csinálni vagy többen vannak. Gondolok olyanra mint pl valamilyen sport, vagy tanfolyam, ahol megismerkedhetsz emberekkel. Kicsit legyél nyitottab, ez nem jelenti azt hogy ki kell teregetned az életed, de valamit tudniuk kell rólad más embereknek is, hogy tudják szimpatikus vagy e nekik. :)
2013. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátkozhatunk :)
2013. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kabarbi válasza:

elég nehéz szerintem itt a neten barátokra lelni, de nem reménytelen.

sajnos nem tudhatjuk, ki rejtőzködik egy-egy nick név mögött, ezért is megy ez nehezen.

ha van kedved, írj emilt, és beszélgethetünk

2013. okt. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!