Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez tényleg reménytelen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg reménytelen vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? :D

Figyelt kérdés
Szóval egyszerűen nem akar összejönni egy lánnyal se a párkapcsolat mostanság. Pedig jó humorom van, kedves vagyok és jól is nézek ki. Mégis, nem találok egy - szabad, szép és normális - lányt. Nem tudom hol mászkálnak :D buliban meg összejött csak nem hosszútávon, nem kefélni akarok elsősorban hanem egy társat, aki szeret...voltam tegnap strandon 3/3 csajnak volt fiúja akit leszólítottam és tényleg mert láttam is utána. Merre keressek? Ötlet, valaki? :/ talán ez a vidéki kisváros átka...18/F

2014. jún. 29. 00:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én normális lány vagyok, csinosnak is tartanak, és kicsit sem a bunkó pasik jönnek be, sőt! Ráadásul szinte mindig csak a b@rmok próbálkoznak nálam (és a legtöbb esetben le is rí róluk, hogy csak a szexre hajtanának), ezért még szűz is vagyok...én egy olyannak se akarom magam odaadni! Inkább várok olyasvalakire, akit szeretek, és aki viszontszeret engem is.

És biztos bőven akad még olyan csaj, aki így van ezzel,

nemcsak én.

18/L

2014. jún. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Na jo 11-es, lehet picit felre fogalmaztam. Nem is a bunko a megfelelo kifejezes. En sem vagyok bunko, csak nem kell nagyon jopofizni, inkabb igy mondanam. Fent kell tartani egy olyan allapotot, hogy a csaj ne erezze azt, hogy mar teljesen megkapott. Mindig csak egy keveset kell mondjal es mutas a szemelyisegedbol, mert igy kovetkezo alkalom is lesz a dologbol. Igy felkeltheted a csaj kivancsisagat.

Ha sokat jopofizol barat zonaba kerulsz, ha pedig tul bunko leszel, akkor nem fognak veled szobaallni.

2014. jún. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én tényleg nem akarok sértő lenni, de... kedves kérdező, te normális vagy? Tisztában vagy te avval hogy hány ember nem talál rendes párt, pedig sokat próbálkozik????? Egy napon három lányt szólítottál le... mért nem vársz egy kicsit? majd jön magától ha el jött az ideje. Persze hogy szexre bárkit könnyen fel lehet szedni, ez így volt mióta világ a világ...
2014. jún. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én biztos nem irogatnék itt, ha társszerzésben lennék
2014. jún. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ha magas vagy és a péniszed is nagy akkor találsz csajt magadnak
2014. jún. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én most lettem friendzone-olva. Pacsit ide! :D 18L
2014. jún. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
lanyt friendzone-ni? ritka mint a feher hollo :D
2014. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!