Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez tényleg reménytelen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg reménytelen vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? :D

Figyelt kérdés
Szóval egyszerűen nem akar összejönni egy lánnyal se a párkapcsolat mostanság. Pedig jó humorom van, kedves vagyok és jól is nézek ki. Mégis, nem találok egy - szabad, szép és normális - lányt. Nem tudom hol mászkálnak :D buliban meg összejött csak nem hosszútávon, nem kefélni akarok elsősorban hanem egy társat, aki szeret...voltam tegnap strandon 3/3 csajnak volt fiúja akit leszólítottam és tényleg mert láttam is utána. Merre keressek? Ötlet, valaki? :/ talán ez a vidéki kisváros átka...18/F

2014. jún. 29. 00:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18 éves, minek neked kapcsolat? Maradj inkább a bulis csajoknál, én azt tenném.
2014. jún. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Valójában csúnya vagy nagyon igaz gyöngyöm?
2014. jún. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Csak te vagy ilyen szerencsétlen.
2014. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2# sokan szeretnének ilyen "csúnyának" lenni mint én ;))))


Meguntam azokat a lányokat akiket minden erőfeszítés nélkül meg lehet dugni. Normális kapcsolat kell.

2014. jún. 29. 00:34
 5/17 A kérdező kommentje:
Csúnyák* elírta a T9 bocs
2014. jún. 29. 00:35
 6/17 anonim ***** válasza:
Ott a baj, hogy kedves vagy, sokan azt szeretik, ha bunko vagy veluk. Ilyenkor ugy erzik, hogy "mi az, hogy nem kellek ennek a csavonak", es elkezdenek utanad koslatni. Ha mar az elejetol kedzve ugy erzi a lany, hogy mar a tenyeren hordoz, akkor nem fogsz neki kelleni. Persze ez csak az en elmeletem :P
2014. jún. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
0%
Meguntad te a kezedet te kis csúnyság
2014. jún. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A normális lányok ezt szeretik? :D paradoxon
2014. jún. 29. 00:37
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha egy 40 éves mindig nagy nőcsábász férfi mondaná, hogy ráunt az egyéjszakás bigékre azt még el is hinném...
2014. jún. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ez nem mehet tovább így. Minden barátom megállapodott csak én vagyok egyedülálló.
2014. jún. 29. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!