Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel lehet ellensúlyozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet ellensúlyozni, vagy mivel szokták az olyan fiúk kompenzálni a csajoknak nem bejövős (azt látom, hogy hasonló az ízlésük arc terén) arcot, hogy megnyerőbbek legyenek?

Figyelt kérdés
Testalkat, magasság (178 cm) stb rendben van. De a fej még egy nőnek sem volt szimpatikus. Mit lehet tenni, hogy ezt elnyomva vonzódjanak az ilyen srácokhoz (pl hozzám) a lányok, vagy több lány, mint eddig (eddig 1-nek jött be)? Praktikák? Kisugárzás, beszédfejlesztés stb? Kondi segít? Bár megfelelő testalkatom van, pár kiló izom még jól jöhet.
2014. jún. 25. 18:30
 1/7 A kérdező kommentje:
27 F.
2014. jún. 25. 18:31
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmivel.

Az arcod dönti el hogy jó pasi vagy e.

Kondi semmit nem ér (tapasztalat).

Helyes arc a nyerő.

Így jártál.

2014. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De hogy lehet azon változtatni. Hogy jobb legyen. Nem hiszem, hogy ez dönt, mert az azért szívás lenne. Mindig van kiút, azt mondják.
2014. jún. 25. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem segíthet a kondi, mert ha nem vagy izmos, az még az arcodon is látszik valamennyire. Pl. a konditól vastagabb lesz a nyakad, és habár erre nem gondolnál, de az arcod férfiasságába nagyon beleszámít, hogy milyen izmos a nyakad.
2014. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"az arcod férfiasságába nagyon beleszámít, hogy milyen izmos a nyakad"

ekkora ökörséget még nem hallottam...

neked fogalmad sincs miről beszélsz...


Kérdező: igen ez így van és igen, szívás...

2014. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már valahova leírtam, ismét megteszem: nézd meg christian bale-t a gépészben 50 kilósan, meg a batmanben izmosan. Ugyanaz a fej, mégis teljesen más benyomást kelt.
2014. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Semmivel.

Az arcod dönti el hogy jó pasi vagy e.

Kondi semmit nem ér (tapasztalat).

Helyes arc a nyerő.

Így jártál."


Bírom az ilyen lúzereket, akik megmondják a tutit, és semmit se tesznek azért, hogy jobbak legyenek.

Kérdező lehet nagyon jó benyomást kelteni edzésekkel, de csak akkor, ha rendesen csinálod! Nekem elég zsíros gyerekes fejem volt, mert lusta dög voltam, most hogy csinálom az edzéseket némely ismerősöm alig ismer rám. Aztán sokat segíthet neked a stílusos öltözködés és frizura, ezután csak belül kell rendbe tenni magad, ami nehezebb feladat. Beszédedet leginkább barátok mellett tudod fejleszteni.

2014. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!