Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hasonló az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hasonló az emberek ízlése a külsőségekkel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Most ez lehet emberi külsőség, állatokhoz kapcsolt, helyszínhez kötött, lakás, tengerpart vagy akármi. De tapasztalom, hogy az emberek 80%-ának egységes a szép érzete. Ha van 10 fiú, kicsit hasonlóak is, akkor is az a 2-3 fog csak tetszeni majd minden lánynak. Nagyon nem relatív a szépség, bárki magyarázza ezt. Most is láttam egy oldalt, lakások voltak rajta, Pest 5 legszebb panellakása. Alatta voltak kommentek, 16 db. De érdekes módon 14 is ugyanarra a lakásra szavazott (nagyon hasonlóak voltak a lakások egyébként), ezért mondom, hogy nagyon nem relatív a szépség (vagy csak minimálisan). Pedig sokan jönnek, hogy az én párom senkinek sem tetszett, csakis nekem. Aztán ha látom a párját, akkor kiderül, hogy az is tucat szépfiú, szép nő. Akkor miért kell hazudni? Szemét felszínes világban élünk, de miért tagadunk, ködösítünk?
2014. jún. 7. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:

De relatív nekem ez az álom seggem:


[link]


Senki se fogja azt mondani, hogy szép:D (nagy többség tuti nem)

2014. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem hazudok akkor, amikor azt mondom, hogy általában nekem olyan lányok is tetszenek, akik másoknak nem. Sőt, sok jó nőre azt mondom, hogy abszolút nem az én esetem...


Akárhogy is próbálod megmagyarázni, a vélemény szubjektív marad.


(Az épület pedig egy külön téma, erről leendő építészként is tudnék mesélni...)

2014. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert manapság a felszínességen van a hangsúly, és különben is, büdös bornak díszes cégér kell hogy el tudják adni.
2014. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

pedig a szépség relatív mivel máshogy nő fel mindenki máshogy él és mást akar megszerezni! mást lát a szemünk szépnek, érdekesnek, hasznosnak, értékesnek...a világon 2 embernek kell megfelelned! magadnak és annak akivel az életed megosztod! és azt hiszed a külsőség a minden? én vakon beleszerettem egy lányba akinek végül én nem jöttem be, nem is láttam de tudtam bárhogy is néz ki biztosan összejönnék vele egy életre, mivel elvarázsolt a belsője és pont ilyen lányt szeretnék, ha még gyönyörű is akkor meg sem érdemlem sajnos.


ha el kéne mondanom a működést az valahogy így néz ki: van egy lista hogy mik tetszenek mik nem tetszenek és mik a kizáró okok, és ezeknek mind van értékük vagy + vagy - és ha meg van bizonyos pont akkor a többi már nem fontos, pl fontos, hogy a szemeim "szép arcúnak" lássák lányt, de ha a sok beszélgetés alatt összejön mondjuk 100-ból 80 pont akkor pont nem fog érdekelni milyen az arca mert a belseje sokkal többet ér minthogy egy ilyen kis hülyeség miatt egy ilyen értékes lányt elszalasszak! szóval a külső, max figyelem felhívásra jó nálam személyes kapcsolatnál, vagy hogy "dobjon a pontokon" nem személyes ismerkedésnél

2014. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
na első, nekem pedig épp h bejön:D ilyet szeretnék, csak kicsit izmosabb combokkal:D
2014. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utsó Te most fiú vagy vagy lány?:DD
2014. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerintem minden nő a 170 cm körüli, nem túl kigyúrt, kicsit pocakos férfiakat szereti, mint én? :O
2014. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es van valakid?:OO:D
2014. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van. :)
2014. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Látod.... szomorú:(
2014. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!