Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok veletek történt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok veletek történt már hasonló?

Figyelt kérdés
Találkozgattatok egy fiúval, de senki nem mert lépni komolyabb szándékokkal, majd azt mondtátok, hogy ennek itt legyen annyi és ne erőltessétek a dolgot, ami nem megy. Saját tapasztalatotokat is leírhatjátok.

2014. máj. 30. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogalmazd át ezt ha rendes válaszokat vársz.
2014. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor akit érdekel, annak privátban leírom a lényeget. Ez nagyon röviden volt megfogalmazva.
2014. máj. 30. 09:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát az ilye4smi azt jelenti hogy egyik oldalról se indult meg érzelem. Ha szereted a másikat, igenis lépsz. Olyankor természetesnek tűnik.
2014. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már beleszerettem, de olyan kétértelmű jeleket ad és vannak ellenérveim is a fiú mellett, így el vagyok bizonytalanodva. Van aki azt mondja, hogy ő is szeret, van aki azt, hogy inkább csak lányhaverként tekint rám :(
2014. máj. 30. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt. Viszont fordítva. Én vagyok a fiú. Én mondtam hogy ennyi most legyen elég. A csaj már belémszeretett akkorra.
2014. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jaj,ne is mondd!Volt egy fiú,akivel találkozgattunk,de nem volt semmi csók,semmi.Csak néha megérintette a kezem,ennyi.Alapvetően kedves volt meg minden,de egyszer végül azt mondta,hogy ennek itt monst legyen vége.Ez már majdnem egy éve történt,sokáig ki is voltam borulva rendesen.Csak az egészben az volt a rémes,hogy ő kezdete el terjeszteni,hogy járunk,pedig én ezt közel sem neveztem volna még járásnak,de nekem még ő volt az első fiú az életemben,szóval nem nagyon tudtam mit tévő legyek...de mint ahogy említettem ennek már majdnem egy éve és azóta van egy másik fiú,aki szintén elég kétértelmű jeleket küld felém..ilyenek ezek a fiúk..lehet,hogy nem tudtam sokat segíteni,de nekem ezek a tapasztalataim..:)
2014. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem dugjatok.
2014. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!