Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért nem keres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem keres minden ember egy külsőre és belsőre is hozzá hasonló társat?

Figyelt kérdés
Miért kell mindig lejjebb vagy feljebb tenni a mércét, mint ők maguk?
2014. ápr. 24. 15:19
 1/9 anonim válasza:
13%
Mert nem fogok ronda lánnyal járni. Viszont teszek engedményeket: nem kell, hogy annyira intelligens legyen, mint én.
2014. ápr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

sértené is az egód #1 :D

it's a trap :D

én igyekszem magamhoz valót találni és alapfeltétel, hogy ne legyen seggtitán.

2014. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
15:21 : Nem kell rondával, olyannal akit becsülsz annyira küllemre, mint magadat!
2014. ápr. 24. 15:23
 4/9 anonim válasza:

Tudom magamról, hogy nem vagyok egy attraktív férfi; nekem pedig fontos, hogy a társam vonzó legyen.

Természetesen megértem, hogy a nőknek szintén fontos a kinézet. Mindazonáltal nem adom fel, valahol biztos van egy olyan lány, aki tetszik és aki a kinézetem ellenére is szívesen lesz velem.

Az #1 voltam.

2014. ápr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert nekem olyan kell aki nagyon jól nez ki és okos is
2014. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az emberi vonzalmak nem így működnek. Kuplerájban rendelhetsz igényednek megfelelő k..rvát, már ha van raktáron. Az életben pedig a sors rendel neked.
2014. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A "megelégszem azzal ami nekem jár / jut" gondolkodás sehová nem vezet.
2014. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A külső hasonlóságot nem tartom fontosnak. Szép a széppel, csúnya a csúnyával... Na de mi is a szép, mi a csúnya? Kinek mi... Mindenkinek más jön be. Pl. a csajok többségének bejön a Brad Pitt, én meg sohasem értem mit esznek rajta, engem baromira nem vonz. Viszont ott van pl az gizda nagyfülű sportműsor vezető, az a Szántó Dávid, na ő nekem nagyon bejön, már ha így ismert figurákat nézünk. Pedig milyen füle van már szegénykének?! Hát csúnya, de kit érdekel! :-) Én sem vagyok egy bombanő, de a füleim rendben vannak. És vajon milyen a hozzám hasonló kinézetű ember férfiben? Szerinted mi alapján keressek hasonlót? A hajam színe alapján? Mert az gáz lenne. Az alakom alapján? Hát jó nem vagyok dagadt, és nem is jön be a dagadt, de azért mégis... Másnak meg bejön...



A belsőnél viszont fontos a hasonlóság, mert hosszútávon csak úgy jönnek ki. Ha túl különbözőek, akkor mindkét féltől fontos, hogy izgalmasnak tartsa azt, hogy a másik másmilyen és elfogadja nem csak az elején, hanem mindig...

A különböző értékrend alig működőképes.

2014. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
engem legutóbb épp egy csúnya, ragya fejű, lapos, igénytelen 15 éves lány bántott meg, de nagyon durván, mintha ő szebb lenne tőlem! pedig egy fiúnak sem kell, de tudod nem is a külseje miatt, hanem, mert egy ritka gané személyiségű alak, aki örömmel bánt meg kedves, de ronda fiúkat!
2014. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!