Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én vagyok így ezzel, van...

Csak én vagyok így ezzel, van még olyan ember csak lányban, aki hozzám hasonló?

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy négert a béna repp zenéjével együtt egyből ideges leszek és ütni támadna kedvem. Ha jön velem szemben egy néger akkor ideges leszek és kerülöm minél inkább a csávót. A szagukat sem bírom. Fura, mert más fajokkal nincs bajom, de őket nem bírom és kész, nem szeretném azt sem, ha négerrel járna a gyerekem, már pedig sajnos erre is nagyobb a veszély, mivel a média is hirdeti milyen jó négerrel járni. -.- Nem vagyok rasszista csak a négereket meg a cigók nem normálisan viselkedő részét rühellem meg a randalírozó arabokat sem bírom, aki kultúráltam viselkedik azzal nincs bajom, szóval szerintem nem vagyok rasszista, mégsem bírom a négereket, hiába is próbálok jóban lenni velük.
2013. aug. 13. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A nők általában szeretik a négereket, hiszen nagyobb hányaduk követi a mindenkori divatot, mint nekünk. A négereket szeretni pedig divat...
2013. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is utálom őket.
2013. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Őszintén lesz.arom a négereket, már bocs.

A kérdés pedig elég szánalmas.

2013. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Szerencsétlen négerek nem tehetnek arról hogy llyen bőrben születtek.

Akkor kell őket utálni pl. Ha bankot rabolnak.

De nehogy már a "színük" miatt.

2013. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De imádni sem a színük vagy a farkuk miatt kéne kedves lányok, nők!
2013. aug. 13. 16:01
 6/13 anonim ***** válasza:

Mégis ki a fene imádja? Ne beszélj már T/2-ben, és ne szólíts meg minden nőt, de még az ittenieket sem!

Inkább vágd el a netkábeled! Vagy amúgy is él egy nyest a padlásunkon, akit ma fogunk becsapdázni. Ha szeretnéd, akkor odaadom, szerintem szívesen elrágná a netkábelt nálad...:) Na?

2013. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a színükkel van a baja a kérdezőnek. A cigányokat se azért utálja majdnem mindenki, mert barnák, hanem mert az életvitelük annyira messze áll a miénktől. A négerek nekem is valahogy furák, nem érzem jól magam a közelükben. Nem utálom őket és nem leszek tőlük agresszív, de taszítanak, főleg ezek az afrikai négerek, amikkel nálunk is tele van minden. Rapper négert Bp-en még nem nagyon láttam, de nem is hiányoznak. Nem rasszizmus azt állítani hogy más fajúak, mert kb azon kívül hogy emberek vagyunk mind, semmiben sem hasonlítunk egymásra, ezért nem is tudnám kényelmesen érezni magam a közelükben. Valahogy olyanok kicsit mint az állatok.
2013. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, és lány vagyok, ha már ez is benne volt a kérdésben.
2013. aug. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
6-os, miért vagy ilyen támadó és ellenséges? Általában az a lány ilyen, akinek fáj az igazság.
2013. aug. 13. 16:27
 10/13 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg az a lány, aki elcseszettmocskosmód unja már az ehhez hasonló nyomorék kérdéseket. Már elsőre is gáz volt, 100-adszorra pedig még gázabb.

Ha tudni akarod, sosem vonzódtam négerekhez. Nincs velük bajom, de fizikailag (szexuálisan) taszítanak. Viszont a hozzád hasonló kis mérgelődős, általánosító taigetosz maradványok is ugyanannyira taszítóak. :D

2013. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!