Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én vagyok így ezzel, van...

Csak én vagyok így ezzel, van még olyan ember csak lányban, aki hozzám hasonló?

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy négert a béna repp zenéjével együtt egyből ideges leszek és ütni támadna kedvem. Ha jön velem szemben egy néger akkor ideges leszek és kerülöm minél inkább a csávót. A szagukat sem bírom. Fura, mert más fajokkal nincs bajom, de őket nem bírom és kész, nem szeretném azt sem, ha négerrel járna a gyerekem, már pedig sajnos erre is nagyobb a veszély, mivel a média is hirdeti milyen jó négerrel járni. -.- Nem vagyok rasszista csak a négereket meg a cigók nem normálisan viselkedő részét rühellem meg a randalírozó arabokat sem bírom, aki kultúráltam viselkedik azzal nincs bajom, szóval szerintem nem vagyok rasszista, mégsem bírom a négereket, hiába is próbálok jóban lenni velük.
2013. aug. 13. 15:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nem vagy rasszista? Mi lenne még ha az lennél..
2013. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
10-es, jól van, megvan a véleményed, akkor nekem is hadd legyen már meg, ha nem csípem a négereket, akkor nem csípem és kész.
2013. aug. 13. 16:41
 13/13 anonim ***** válasza:

Oké, hogy nem csíped őket, de...

1. Minek utálkozni? Minek kiírni ilyen ótvaros kérdéseket (és ne mondd, hogy ez az első ilyen kérdésed, mert nem igaz)? Komolyan nincs jobb dolgod, mint azon tépelődni, hogy kit támad kedved megütni meg stb.? Sajnállak.

2. Minek kell olyan állatságokat írni, hogy divat négerrel járni, meg, hogy mennyire ez kell a lányoknak? Minek általánosítani, ráadásul ezúttal olyan, aminek nincs is alapja?

2013. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!