Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogy fogadjátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy fogadjátok, ha egy fiú csak úgy odamegy ismerkedni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mi az első benyomásotok általában? vevők vagytok rá, vagy egyáltalán ez milyen érzés nektek? És mit szerettek, mit szeretnétek hallani ha így odamegy? Az jó ha nem túl nyomulós, vagy a túl nyomulósat szeretitek?
2010. jan. 4. 16:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ÉN , akkor olyan vagyok, hogy "B*zdki rámszállt ez a veréb!" és ha nem hallom/értem amit mondd akkor csak még jobban bepánikolok XD (hallássérült vagyok) és próbálom elkerülni. Nagyon kevés "szerencsés" (lol) fiú van, akinek hallom a hangját :)
2010. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Vagy a másik, kiütöm a fogad ja, csak ha odajössz.
2010. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Szétett lábakkal.
2010. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egy pórázzal a kezemben, aminek a végén egy pitbull, hátha attól nem csábull el.
2010. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
szólnék egy rendőrnek
2010. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

nekem nagyon jól esne.


pl:jön egy új fiú az iskolába és én vagyok az akit elször vagy másodszor megszólit a tanáro kivöl ropdosnék az örömtöl.

2010. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

hát attól függ hogyan..

én például midnennap vonaton utazom és egyszer msn-en felvett egy srác visszaigazoltam megkérdeztem ki az nem mondta meg a nevét úgy konkrétan csak,h látott a vonaton meg látta melyik suliba megyek be mert ő is arra szokott járni és megnézte az összes lányt közösségi portálokon az iskolám honlapjáról leszedett felvettek listájáról..

kicsit rémisztő volt a dolog és furcsákat írt msnen ezért kicsit betegesnek gondoltam..

szerintem inkább jó lett volna ha személyesen jön oda nem kinyomozza ,h kivagyok..


14/L

2010. jan. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

- ha elsőre szimpatikus akkor általában nyert ügye van:)

- de ha nem, még akkor sincs minden veszve, mert ha vár egy két napot, és felvesz msnre, és aranyos velem, de mégsem túl tolakodó, akkor esetleg egy kevésbé jóképű pasinak is lehet esélye, ha van valami ami megfogott benne. :)

2010. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!