Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogy fogadjátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy fogadjátok, ha egy fiú csak úgy odamegy ismerkedni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mi az első benyomásotok általában? vevők vagytok rá, vagy egyáltalán ez milyen érzés nektek? És mit szerettek, mit szeretnétek hallani ha így odamegy? Az jó ha nem túl nyomulós, vagy a túl nyomulósat szeretitek?
2010. jan. 4. 16:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

-ha ismerem a pasit és tetszik/szimpatikus, akkor örülök neki

-ha ismerem, és nem tetszik/szimpatikus, akkor próbálom lerázni

-ha idegen, akkor ha tetszik barátságos vagyok, ha nem tetszik, akkor is barátságos, de mindkettőnél távolságtartó.

L.25

2010. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
:)én arra gondoltam hogy ha még sose beszéltetek, max látásból ismered.
2010. jan. 4. 16:22
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Nekem személy szerint jólesik ha valaki oda jön hozzám és nem az a visszahúzódó típus hanem mer kezdeményezni :), ha külsőre tetszik hagyom h nyomuljon persze van egy határ az elején... de ha nem jön be akkor próbálom egyértelműen de kedvesen lerázni:)
2010. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

én udvariasan beszélek vele, stb, de az, aki kb. 30 perc ismeretség után lecsőrözött (józanok voltunk), nyalogatni kezdte a nyakam, és hajtogatta, hogy "aranyos vagy. szeretlek", azt rögtön otthagytam, miután elmondtam, hogy "ezt nem akarom és nem is fogom csinálni".

de ha fiú vagy, és feltetted ezt a kérdést, nem hiszem, hogy ilyen pofátlan lennél, úgyhogy hajrá ;-)

2010. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy milyen a srác dumája! Ha viccesen kedvesen aranyosan közeledik akkor én is kedvesen válaszolok! (ha nem szimpatikus nem teccik akkor ezt a tudtára adom!)

viszont ha nagyon nyomulós, béna szöveggel jön azt elküldöm a p*csába! xD

2010. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mindenképp pozitív dolog ,ha egy srác mer közeledni.Ha jóképű és barátságos ,amellett még értelmes is hát kész főnyeremény.Ilyennel még csak kétszer találkoztam életemben.
2010. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És csak a kinézet a legfontosabb? És ha kedves, figyelmes, illedelmes, és jó vele beszélgetni, nem is adnátok neki esélyt, ha nem aza tipikus jóképűsrác típus?
2010. jan. 4. 18:03
 8/18 anonim válasza:
nekem is jól esne és biztosan mosolyogva fogadnám a közeledését ha tetszik ha nem akkor meg kedvesen próbálom lerázni , de nem megalázóan ha vadidegen akk lehet , hogy egy kicsit félve ahány beteg ember él a nagyvilágban , de ha látom h normális akk jól de akk is óvatosan mert még úgy nem ismerem
2010. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Persze,hogy ha nem tipikusan jóképű,attól még lehet egy nagyon vagány valaki,,adnék esélyt neki.
2010. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tárt karokkal.
2010. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!