Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha bulizni mentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha bulizni mentek mennyire fogadjátok szívesen fiúk közeledését?

Figyelt kérdés
csak a társaság kedvéért mentek, hogy jól érezzétek magatokat, táncoljatok stb. vagy ha odamegy hozzátok egy fiú szívesen ismerkedtek/beszélgettek vele (egyáltalán komolyan veszek-e valakit, aki szórakozóhelyen akar ismerkedni)
2010. ápr. 2. 21:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mikor hogy. Jól esik, ha bejövök valakinek, de nem mindig van hangulatom megismerkedni másokkal. Azért normális szoktam lenni, de nem is keltek hiú reményeket.
2010. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Hát azért az sem mindegy, hogy közeledik az illető fiú.. Én személy szerint nem szeretem, ha rögtön úgy jön oda, hogy a fenekemet fogdossa.. Persze, ha normális, nem részeg és nem tapiz le egyből, akkor semmi gond :) De hitegetni én sem szoktam..
2010. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

én direkt örülök, ha odajönnek, mert nagyon szeretek ismerkedni, meg fiúkkal bulizni :) én azért megyek amúgy, h táncoljak és új embereket ismerjek meg, ha nem ismerek meg senki újat, akk mindig elkenődött leszek kicsit...

ha komolyan gondolja akk természetesen komolyan veszem, akinek van már tapasztalata, az simán ki tudja szűrni,h ki gondolja komolyan, meg ki nem. én már elég jó úton haladok efelé :D


21/L

2010. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

bocsi, hogy fiúként válaszolok, de partifótósként gyakran látom a dolgokat.

ahogy előttem említették, énis azt mondom, ki hogyan.

van az abszolút barátnőzős csaj, aki leszarja mit akar a csávó, ő most bulizik a barátnőivel, és kész.

van a bulizok és nemzárom ki a pasizás lehetőségét kategória, akik a finoman közeledőkkel, esetleg táncolókkal szivesen társalognak. aztán van a mindenkihez dörgölőzős mutassukmeg hogy partikurv4k vagyunk kategória, gondolom ez érthető.

Ben.

2010. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszi a beszámolót Ben. természetesen normális közeledésre gondoltam, nem tapizásra, beszólogatásra, stb.
2010. ápr. 2. 22:10
 6/18 anonim ***** válasza:
Attól függ ki és hogy jön oda. Ha nem jön be akkor kicsit feszélyezve érzem magam mert el kell küldeni és akkor rossz hogy nyomul, vagy ha nincs kedvem hozzá. De amúgy ha szimpi akkor szívesen beszélgetek, de nem kell egyből rám cuppanni. Az a legundorítóbb dolog a világon.
2010. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A zene és a tánc miatt megyek oda. Nem nagyon veszem komolyan a srácokat az ilyen helyeken és nem is ismerkedek ott.

18L

2010. ápr. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

semennyire.

ezért nem is szeretek bulizni járni,mert nagyon utálom a sok részeg pasit,akik ott akarnak felszedni...

19/L

2010. ápr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon szívesen venném,örülnék neki,ha odajönne hozzám valaki.....és örülök is,ha odajön!25/L
2010. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha odajönnek:) Főleg ha olyan valaki, aki nekem is tetszik.. alakult már így ki kapcsolatom.Igaz összesen 3 hónapig tartott különféle okok miatt:\ Szerintem megéri ott ismerkedni:) De csak ha beszámítható állapotban van, természetesen..
2010. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!