Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szeretitek ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek ha egy lány ilyen? (lent) Vagy csak haverként jöhet szóba?

Figyelt kérdés
Jó fej, nem riad vissza a 'fiús poénoktól', lehet vele hülyéskedni, de lelkizni is. Sokat beszél (egész értelmes dolgokról is), sokat nevet, nem fojtja magába a beszólásokat sem. Közvetlen, nyitott, mindenkivel barátságos és sok barátja van. Mindig mosolyog, és a grimaszoktól sem riad vissza. Csak haverként jöhet szóba? Vagy lány is?

2014. jún. 22. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
magyarul arra gondolsz, hogy fiúsabb kicsit? van akinek nem jön be, van akinek meg igen
2014. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Sokat beszél (egész értelmes dolgokról is)"


Tehát szerinted csak a nőknek egy bizonyos része képes értelmes dolgokról beszélni?


Dühös feminista válaszok érkeznek: 3... 2... 1...

2014. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sulek Péter ***** válasza:
őszintén így nem tudom :) ha viccesen de mégis "normálisan" csinálod :) nekem kellenél :) 21F
2014. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene az ilyen felallás. Szerintem normális dolgok ezek, akar hosszabb tavon is el lehet képzelni vele bármit
2014. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jó kérdés, megmondom őszintén nem volt még ilyennel dolgom..

egyszer talán kipróbálok egy ilyesmit...

19f

2014. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha 2 lyuk van a lába között akkor lány

belsőre meg biztos bejön sokaknak. Sokaknak meg biztos nem. Sokan pedig a belső tulajdonságait is akarják tudni a döntéshez. Túl sok lehetőség!

2014. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányként is, de nekem az nem éppen szimpatikus, hogy sok barátja van. Nem azért, mert alapjában véve ez egy jó dolog, de inkább csak ha havernak nevezi őket. Mert nekem ebből az jön le, hogy vagy felszínes, vagy mindenkinek meg akar felelni, vagy nem eléggé őszinte, vagy nem elég jó emberismerő. És talán attól is visszariadnék, hogy emiatt a barátai teletudják beszélni a fejét mindenféle hülyeséggel, akár féltékenységből, vagy csak mert úgymond egy nézőpontból látják a dolgokat, és emiatt úgyis mellé állnának, és így még a normális beszélgetés is ki lenne zárva, hiszen úgyis xy meg xz is megmondta, hogy ez így van, szóval nekem ne mondjál mást. A fiúbarátok száma meg megint kérdéses, hiszen én nem akarok senkivel versenyezgetni majd. Mert találkoztam már ilyen sztorikkal is.
2014. jún. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!