Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, mennyire szeretitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mennyire szeretitek, ha egy lány keres titeket?

Figyelt kérdés

Volt egy párkapcsolatom és a párom szerint sokat kerestem őt. Ő úgy gondolta, hogy nem kell minden nap beszélni (se sms, telefon,facebook,skype) mert ő elfoglalt erre nincs ideje. én néha (nem minden nap) küldtem neki 1sms akár csak egy smile-val, vagy h szeretlek, vagy írtam fb h mi történt velem, ez sok? Nem érdekel titeket h mi történik a barátnőtökkel, vagy nem öröltök egy szeretlek sms. persze ez nem minden napos.


Most egy másik sráccal beszélgetem. a 2.randin több történt mit kelett volna talán, megbezséltük h tovább találkozgatunk és kiderül mi lesz. bezsélgettünk fb. pár napot, (mindig ő keresett, 1x én) kérdeztem tőle, hogy nem találkozunk, erre nem válaszolt, más lett a téma, másnap újra megkérdeztem és semmi,azóta nem is írt.

ez most sok? most egy lány ne is írjon, csak mikor kedvetek van akkor írtok, kerestek vagy ez hogy működik nálatok? nekem jól esne, ha többet keresnének, miért kell mindent a szátokba rágni?


az 1.srác annyira elbizonytalanított, mostmár nem merek tenni semmit, keressem vagy ne, miket mondjak…?! borzalmas érzés, nem tudom mi tévő legyek.. attól retegek hogy hol fogom elrontani, és ez a görcs miatt ez lesz…



2013. okt. 16. 23:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha végre nem én zaklatnám őket csak.
2013. okt. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Napi sokszor, sms is. Évekig. Nem sok.


33/f

2013. okt. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Emberre válogatja. Nekem nagyon bejönne és jól esne.
2013. okt. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
akkor én fogom ki ezeket a barmokat, már bocsánat.....?!
2013. okt. 16. 23:16
 5/19 A kérdező kommentje:
szerintem az a természetes, ha naponta bezsélnek, és egy csaj is kérhet találkozót, miért nekünk kell igazodni, ti miért nem tudtok hozzánk?
2013. okt. 16. 23:17
 6/19 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert ez a fajta "most akkor keressem vagy nem, mert lehet, hogy nagyon nyomulok és azzal fogok elrontani mindent"-helyzet inkább a fiúkra jellemző.

Inkább az a kérdés, hogy mennyire voltál szimpatikus. Ha én randizok egy lánnyal, aki szimpatikus és szívesen kommunikálnék vele, akkor jó néven venném, ha keresne. De ha nem akarok semmit, akkor meg megmondanám (vagy jelen esetben nem reagálnának).

2013. okt. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha valaki érdekel, akkor keresem és kezdeményező vagyok, de ha semmi visszajelzést nem kapok nem töröm magam tovább. Első voltam.
2013. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ne kezdj bunkókkal. A többiek szeretik ha írsz.
2013. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
inkább mondja meg, ettől roszabb nincs mikor nem válaszol és nem tudod h mivan.... :(
2013. okt. 16. 23:21
 10/19 anonim ***** válasza:
Most kicsit szemét leszek, de UGYE MILYEN SZAR?
2013. okt. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!