Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, mennyire szeretitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mennyire szeretitek, ha egy lány keres titeket?

Figyelt kérdés

Volt egy párkapcsolatom és a párom szerint sokat kerestem őt. Ő úgy gondolta, hogy nem kell minden nap beszélni (se sms, telefon,facebook,skype) mert ő elfoglalt erre nincs ideje. én néha (nem minden nap) küldtem neki 1sms akár csak egy smile-val, vagy h szeretlek, vagy írtam fb h mi történt velem, ez sok? Nem érdekel titeket h mi történik a barátnőtökkel, vagy nem öröltök egy szeretlek sms. persze ez nem minden napos.


Most egy másik sráccal beszélgetem. a 2.randin több történt mit kelett volna talán, megbezséltük h tovább találkozgatunk és kiderül mi lesz. bezsélgettünk fb. pár napot, (mindig ő keresett, 1x én) kérdeztem tőle, hogy nem találkozunk, erre nem válaszolt, más lett a téma, másnap újra megkérdeztem és semmi,azóta nem is írt.

ez most sok? most egy lány ne is írjon, csak mikor kedvetek van akkor írtok, kerestek vagy ez hogy működik nálatok? nekem jól esne, ha többet keresnének, miért kell mindent a szátokba rágni?


az 1.srác annyira elbizonytalanított, mostmár nem merek tenni semmit, keressem vagy ne, miket mondjak…?! borzalmas érzés, nem tudom mi tévő legyek.. attól retegek hogy hol fogom elrontani, és ez a görcs miatt ez lesz…



2013. okt. 16. 23:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
SZAR! én megmondom ha valaki nem szimpi, nem az hogy kerülöm, meg nem válaszolok.... jaaaj :( meg hogy sok.... azt is meg lehet szépen mondani h bocsika, de sok, lasítcs
2013. okt. 16. 23:25
 12/19 anonim válasza:
Ha nagyon kedvelnélek minden óra és perc kegyetlen lenne nélküled. http://www.youtube.com/watch?v=XYYrZ8ChL0k
2013. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
jó persze, a kapcsolat elején nem kell minden nap együtt lógni, de azért....
2013. okt. 16. 23:27
 14/19 anonim ***** válasza:

Szeretem ha valakinek fontos vagyok és minden nap gondol rám még ha csak egy szia erejéig is.

Remélem megtalálom azt a lányt aki minden nap keresni fogja a társaságomat és az alkalmat hogy velem lehessen. Ugyan ilyen vagyok én is akihez nagyon kötődöm azzal tölteném a szabad időm minden percét :)

2013. okt. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Marha idegesítő ,sőt visszataszító szerintem, de meg lehet beszélni ,hogy őt ez mennyire zavarja. Levegőt is kell hagyni a másiknak.
2013. okt. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem fogok válaszolni. Nem vagyok holmi "pasi". Kiráz a hideg ettől a szótól...
2013. okt. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem szeretem , amikor zaklatnak mindenféle baromsággal.
2013. okt. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő. A párommal nagyjából ugyanolyan arányban keressük egymást, bár én bevallom a legelején ő keresett többet pl. telefonon, de most már egyensúlyban van.

Volt egy rendőr srác az életemben, ő pl. imádja, ha a nő keresi meg őt és nem fordítva.

Ízlések és pofonok....27L

2013. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem kínos lenne, ha én kéne a srácokat keressem. Általában az exeim kerestek, volt bennem annyi büszkeség, hogy nem szaladtam egyikük után sem. Megmondtam konkrétan, hogy mi a helyzet (azt is, hogyha fontos vagyok, akkor keressen, mert én nem szoktam), ha pedig randiztunk magától értetődő volt. Az mondjuk kellemetlen volt, mikor egy srác tízpercenként keresett, nem is hagytam, hogy sokáig udvarolgasson, megmondtam, hogy sajnálom, nem jön be. Az meg mindig gyanús, ha valakinek nincs ideje rám, a barátnőimet akik ilyen pasijuk volt, általában megcsalták. Eddig soha nem csalódtam az ösztöneimben: egy korrekt, megbízható férfi udvarol és igyekszik a legjobb formáját hozni. Számomra ez a kölcsönös tisztelet(lehet régimódi vagyok, de egy pillanatig sem bánom).
2013. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!