Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szeretitek ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek ha egy lány hív el titeket randizni?

Figyelt kérdés
Vagyis mit szólnátok hozzá ha beszélgető viszonyban lennétek egy lánnyal és ő kérdezné meg, hogy nem lenne-e kedve elmenni valahova?
2012. nov. 10. 22:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát a fiúk a dominánsak, nem?

Már ezt is mi csináljuk? Főzés, mosás, takarítás, és még a randit is mi szervezzük? Hát túróst nektek:

2012. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az esetek kevés részében képez ez realitást.De ha mégis,ki az aki ne örülne?!
2012. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, amikor egy lány hív el valahova, sosem tekintem randinak. Mindig a helyszínen jön a rémület, hogy lehet, hogy ez randi??
2012. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig én örülnék neki..
2012. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Volna komfortérzet az biztos. Eléggé nyeregben érezném magam. Ha tetszik a nő, akkor asszem a mennyekben érezném magam egy ilyen ajánlattól. Lányok, ne tétovázzatok, hajrá! hajrááá!
2012. nov. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Azt a lusta mindeneteket! Irgum Burgum!
2012. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szeretném... Ja.
2012. nov. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Most megint jönnek a 40+ éves nők, hogy ihaj-csuhaj ilyen a világon nincs, hogy egy lány hívjon el egy fiút..

Ez már nem a 70-es évek.

A kérdésre válaszolva: Bárcsak megtörténne.. A kiszemeltemnek sajnos van barátja, így eddig még nem hívtam el sehova :( De majd egyszer lehet megpróbálkozok vele.. Szerelemben és háborúban mindent szabad

2012. nov. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és meg is tettem ezt a lépés, erre a srác közölte, hogy ő nem szereti, ha a lány kezdeményez/elhív valahova.


Másik eset, hogy fiú barátomat hívtam el valamerre, csak baráti alapon, kb másodjára, és akkor elkezdte magyarázni, hogy nem akar megbántani, de nem akar tőlem semmi komolyat. Eléggé hülyén jött ki, mert én sem akartam semmit tőle, csak barátok voltunk, jól éreztük magunkat a másikkal, de semmi több.


Szóval az ilyennel vigyázni kell! :D

2012. nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
19%
22:44 A vége meg az lesz, hogy majd mi védünk meg benneteket fiúkat egy másik csúnya nénitől, mert már nem a hetvenes években vagyunk és változott a világ. Szegény kis gyámoltalan fiúkák.
2012. nov. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!