Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! (16-20éves) Szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! (16-20éves) Szeretitek ha egy lány szende, nem jár el mindig bulizni, nem iszik, nem cigizik vagy ez már gáznak számít?

Figyelt kérdés
Ha egy ilyen lánnyal találkoztok, azt többre értékelitek azokhoz képest akik minden hétvégén berúgnak, és mondjuk társaságban, facebookon ezzel dicsekednek is? (Hasonló korú lányok, tehát 16-20 évesek. ) Kort is írjatok!
2012. júl. 22. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igen, ha te ilyen lány vagy írj priviben és ismerjedjünk meg! ;)
2012. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én totálisan többre értékelem az ilyen lányokat..sokkal több önbecsülés van bennük..

17/F

2012. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Csak az ilyeneket értékelem atöbbi megy a levesbe,de komoly,milyen lány az aki iszik és cigizik nekem normális kell

20F

2012. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

Ebben semmi gáz nincsen , én örülnék ha nem cigizne , nem piálna, és nem szedné magát agyon..

Sajnos egyre kevesebb az ilyen lány. :(

(16/F)

2012. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Csak az ilyeneket szeretem
2012. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen az adott pasi. Ha valaki bulizós, szokott inni illetve dohányzik annak valószínűleg ezek negatívumok de aki szintén olyan mint te az ilyet keres.

Szóval igen én szeretem.

21F

2012. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ez nagyon helyes, ha valaki ilyen :) csak így tovább :D ez a példa
2012. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Csak az ilyeneket szeretem :) Örülök, hogy vannak még ilyen lányok, remélem, hogy ilyen maradsz :) 16/F
2012. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én se érzem annak, azért kérdeztem, mert sokszor tapasztaltam már azt mondjuk egy szórakozóhelyen, hogy lányok, akik amúgy nem ilyenek mégis berúgtak, hogy megfeleljenek az "elvárásnak". Szomorú, hogy manapság csak így lehet érvényesülni. Saját társaságban is láttam rá példát, hogy egy lány , aki egyébként nem iszik , mikor meghívta egy srác inkább elment vele, minthogy bevallja, hogy ő nem iszik.
2012. júl. 22. 20:18
 10/20 anonim ***** válasza:
Holnap leszek 19 örülnék egy ilyen lánynak hidd el! :)
2012. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!