Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szeretitek ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek ha egy lány hajlékony? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nagyon hajlékony vagyok és néha cikiznek emiatt. Bár nem veszem figyelembe, de azért érdekel hogy akkor most hogy is van ez. Mert a fiúk mindig az mondják olyan vagyok mint egy nem normális. Valaki meg azt mondja hogy nagyon szexi, mert hogy szex közben több féle pózt ki lehet próbálni akkor hogy is van ez?

2012. jan. 6. 17:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Próbáljuk ki élesben, és eldöntheted.
2012. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
A könyv is ott nyílik.... :D
2012. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ha hajlékony lenne a bnőm de az se ha nem az szóval nincs kiélezett véleményem a témában :) 21/F
2012. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 WhiteLabel ***** válasza:
100%
ez úgy van hogy aki cikiz az még nem b*szott életébe egy normálisat.
2012. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Régebben ismertem egy szexi flexigirl-t. Nagyon érdekes dolgokat tudott...
2012. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 PT-Daniel ***** válasza:
79%

A baratnöm is nagyon hajlekony es imadom! Fantasztikus vele a matracakrobatika!


Ha valami idiota emiatt cikiz, az kb. olyan, mint ha valakit szepsegeert vagy szuper alakja miatt cikiznek ... irigyseg!

2012. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy hajlékony vagy csak legyen előnyödre és tojd le, ha cikiznek emiatt! Ez adottság és nem átok! Én tuti kihasználnám a helyedben valami sportágban, vagy hasonlóban!
2012. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Táncolok mármint ilyen hobbiszinten itthon! A hip-hop a kedvencem és elég jól nyomom csak annyi tanulni valóm van hogy sajna nincs időm edzésekre járni. Most kondizok. Futok meg erősítek hogy még dögösebb legyek. Nem vagyok csúnya lány csak még jobban akarok kinézni. És mindig úgy gondoltam hogy minél vékonyabb vagyok annál hajlékonyabb. De sajnos imádok enni :D És mindig van rajtam egy ici-pici felesleg. Evvel hogy vagytok? Nem baj ha egy lánynak van egy kicsi hasa?
2012. jan. 6. 17:57
 9/16 anonim ***** válasza:
Minden lánynál mást jelent a pici has... Ha küldesz képet róla megmondom hogy baj-e :D De szerintem túldramatizálod a dolgokat.
2012. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Volt nekem anno egy barátnőm, akit ha éppen kúrtam, a két lábával a házi feladatát írta:DDD
2012. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!