Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szeretitek ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek ha egy lány hajlékony? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nagyon hajlékony vagyok és néha cikiznek emiatt. Bár nem veszem figyelembe, de azért érdekel hogy akkor most hogy is van ez. Mert a fiúk mindig az mondják olyan vagyok mint egy nem normális. Valaki meg azt mondja hogy nagyon szexi, mert hogy szex közben több féle pózt ki lehet próbálni akkor hogy is van ez?

2012. jan. 6. 17:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Na jó ennyire ügye sem vagyok:D
2012. jan. 6. 18:23
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

jó is az! ha még sportos is az még jobb. a hajlékonyság nyilván előny, mert mindenfélét meg tudsz csinálni, csak nehogy begörcsölj valami nyakatekert pózban mert az kellemetlen :D

a sportos lányok pedig bírják az iramot, tudnak tekerni és szerintem többet is kívánják a szexet. jár a fenekük mint egy Singer varrógép!

pici poci elmegy.

2012. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Utolsó: Az már biztos! :D


Köszönöm a válaszokat! De nyugodtan írhattok még :) ;)

2012. jan. 6. 18:41
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
INKÁBB HAJLÉKONY LEGYEN MINT HAJLÉKTALAN!!!
2012. jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszik a vékony nő, de az is, ha van egy kis has. Az nem igaz, hogy a szexuális étvágy mindig a vékonyokra jellemző. én több hedonista xxl-es nőt ismerek, és döglenek utánuk a pasik, olyan a kisugárzásuk. Vékony nőt is ismerek, aki annyira frigid, hogy szüzen akar férjez menni, és a többnejűségpárti, hogy a férje békén hagyja. :-/

Ami nem jön be, az az ápolatlanság, a Q*vás smink, beképzeltség, üres fejűség.

2012. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát én nem sminkelem Q*san meg ápolt is vagyok szóval amiket írtál az utolsó sorban azoknak mind az ellentettje vagyok. Nem vagyok olyan huha de nagyon okos, de van eszem és jól tanulok szóval...:D de köszi a választ!
2012. jan. 17. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!