Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! (16-20éves) Szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! (16-20éves) Szeretitek ha egy lány szende, nem jár el mindig bulizni, nem iszik, nem cigizik vagy ez már gáznak számít?

Figyelt kérdés
Ha egy ilyen lánnyal találkoztok, azt többre értékelitek azokhoz képest akik minden hétvégén berúgnak, és mondjuk társaságban, facebookon ezzel dicsekednek is? (Hasonló korú lányok, tehát 16-20 évesek. ) Kort is írjatok!
2012. júl. 22. 20:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

amiket magadról írtál, azzal semmi gond nincsen.

az viszont (nálam) kizáró ok, ha a lány antialkoholista.

facebook nem érdekel, ott mindenki azt csinál amit akar.

buli sem gond, nem mindenki szereti a heringpartyt, én is igy vagyok ezzel.

ami pedig a cigit illeti: a lány kezébe jobban illik egy sodrófa, vagy egy tál almáspite, amivel engem kínálgat.

lényeg: szeretem az ilyen lányokat, csak ne legyen antiszoc.

19/f

2012. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy eljárok a barátaimmal , mint mások, de nem állandóan, ugyanúgy iszok én is, de nagyok figyelek arra, hogy mindig tudjak magamról. Szerintem nagyon gusztustalan és kiábrándító, ha egy lány már járni se tud, annyira részeg, és azt se tudja hol van.
2012. júl. 22. 20:22
 13/20 anonim ***** válasza:
helyesen teszed. ugyanez a véleményem.
2012. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
az az érdekes,hogy én egyszer sem gyújtottam rá cigire,alkoholt csakis alkalom kapcsán iszom,sütni egyszerűen imádok,főzni is tudok,de a sütés a kedvencem.Bulikat utálom.És még kávézni sem kávézom,de amit én tapasztaltam,hogyha ezeket megtudja egy srác szinte hidegzuhanyt kap,hogy van még ilyen lány.De inkább tartozom ezek közé,mint a másik oldalra.18L
2012. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Jól csinálod, de azért nem kell magad szentnek beállítani! :P Különben meg mit értesz az alatt, hogy szende?


18/f

2012. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nem kell egyik oldalhoz sem tartozni. csak meg kell találni az arany középutat.
2012. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

abszolút szeretem:)

16/f

2012. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Örömmel tölt el, hogy még vannak hozzád hasonló gondolkodású lányok is.

Ahogy már korábban leírtad, azzal szerintem sincs gond, ha egy adott személy fogyaszt alkoholt, amíg azt mértékkel teszi. Nincs annál kiábrándítóbb, ha valaki (kortól/nemtől függetlenül) elveszíti minden addig meglévő méltóságát, illetve teljesen kivetkőzik magából.

18/F

2012. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

a szendeség előny! :3

de azért fogadja el hogy hetente berúgok 1x :D

F18

2012. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az ilyen lány egy kincs !

ilyet keresek már mióta egy normális lányt ! :D

2012. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!