Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szeretitek ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek ha egy lány hív el titeket randizni?

Figyelt kérdés
Vagyis mit szólnátok hozzá ha beszélgető viszonyban lennétek egy lánnyal és ő kérdezné meg, hogy nem lenne-e kedve elmenni valahova?
2012. nov. 10. 22:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

Persze biztos vannak ilyen nyápic fiúk, de azért a nagy átlag MÉG nem ilyen.

Itt szerintem nem arról van szó, hogy most végig a lány udvaroljon, hanem arról hogy ráébressze a srácot arra, hogy "hahó, itt vagyok"..

De persze nyugodtan ne csináljanak semmit a lányok, majd akkor meg jön ide az összes siránkozni, hogy miért ilyen szemét minden fiú.

2012. nov. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Engem férfiként szoktak így elhívni ide-oda... Nem rökönyödök meg, tök természetes, főleg, ha nap, mint nap beszélgettek.


Többnyire mondjuk nem az van, h héé, figyejmá' randizzunk má', hanem nincs kedved megnézni ezt, vagy azt... Segítenél vásárolni, stb...

2012. nov. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

10 -es, 11 -es! Ez nem nyápiccság. Külsőleg izmos vagyok, egészséges, nem néznéd ki belőlem, hogy lélekben meg milyen gyenge vagyok. Attól még nem lesz nyápic valaki,hogy pszichésen képtelen felvállalni egy elutasítást,mert ez bizony nem mindenkiről pereg le csak úgy!

Mindenki férfi/ nő is úgy van vele szívesebben,hogy ne ÉN, hanem inkább a Másik legyen a leszólító fél, itt most nemtől függeltenül, mert ugye annak a sara lesz az is,ha bebukja. Tök mindegy melyik nem a leszoLÍTOTT, sose ő viszi el a balhéz. Annyi esze meg mindenkinek van ugyebár,hogy jobb a LÍTOTT oldalon állni :)) Akit leszólítanak, annak nincs kínos szituációja a dologból, ő nem sérül lelkileg, ő pontosan,hogy érzi, ott akkor nyeregben van. Ki nem szeret nyeregben lenni ?!

2012. nov. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy hívnám el a pasit randira!!! (esetleg ha már jó ideje nagyon jó barátok vagyunk és eleve eljárunk ide-oda) Sose lehet tudni hogy az önérzete mit diktál, hogy nem vagy igen lesz a vége.

Intézze ő ezt a dolgot. Tehetetlen férfinépség!!!!


35L

2012. nov. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A 10.es vagyok

Pontosan ezt mondom amit a 13-as fiú mond! Nem csak testileg kell erősnek lenni. Nekünk lányoknak szükségünk van arra, hogy számíthassunk a párunkra. A nyápic ságba erősen belefér a nyámnyilaság.

Nem szabad szerepet váltani, mert abból lesznek a papucsok!

Egy nőnek akkor is szüksége van a támaszra, ha ő egyébként egy erős egzisztenciával rendelkező valaki.

Nem merek kezdeni, meg ilyenek?

Hány síró fiú tesz fel olyan kérdést, hogy nem merem megszólítani, meg hasonló. Mi ez, ha nem gyávaság? Melyik lány szeretne egy gyáva férfival kapcsolatot? Lehet, hogy vannak ilyen lányok, nem tudom. Nekem egy határozott, erős, kedves, udvarias, magabiztos és lehet, hogy nem egy kigyúrt fiúra van szükségem.

Egy gyáva embert sosem tudnék tisztelni. A páromat tisztelni és szeretni akarom!

2012. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Jaja előző, nekem meg egy Lamborghini kéne ,lehetőleg ingyen, meg ha találnék a városi szeméttárolóban egy lottó ötös nyerő szelvényt, pluusz fejemhez vágnának egy belvárosi kecót akkor is jó lenne. Mindenkinek vannak igényei, így emberre ráhúzva az elvárásokat is, sokminden jó lenne, de nem minden történik úgy. Ezen egyébként kár vitázni, mert a férfiak és a macik közt sosem lesz ebben közös álláspont, mind a két oldal csak pofátlanul a másikra mutogat, hogy te tehetsz róla,hogy szar a nemi életem! mindenki görcsösen ragaszkodik az elveihez, álláspontjához, de senki nem engedne belőle.

Gyávaság, gyávaság, jó oké, de akkor miavan? Ez egy olyan, mint ha egy pitbull falka menne neked egymagadnak, akkor bevállalnád, hogy kitekered a nyakukat, vagy inkább átértékeled, és a sprinter képességeidet villogtatod? Az sem gyávaság, ha megalapozott a tartanivaló, attól amitől, attól akitől. Bevállalhatod, de nagyobb esélye van,hogy széttépnek. Bevállalhatod a nő leszólítását is, de kb. 80% hogy van valami nyavajája és nincs kedve ismerkedni, vagy nem kelleszn eki, de elutasít a fenébe. Tele leszel kutyamarcangolással/ vagy lelki sebekkel átvitt értelemben. Mindkettő egy emberi roncsot képez belőled! Lásd át. Nők meg olyanok mint a kutyák, leszarnak téged, csak jól akarnak laki belőled, ha meg nem ,akkor majd jön másik balek!

2012. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Előzővel egyetértek. 30+ korból könnyű beszélni a mai tiniknek.

Sajnos a mai lányok már nem olyanok mint régen. A nagy többségüknek semmi se jó, csak a tökéletes. Erkölcseik nincsenek, úgy váltogatják a kanjaikat, mint más az alsóneműt. Emiatt aztán a normálisabb fajta fiúknak nincs semmi önbizalmuk, teszem hozzá joggal.

Megjelentek viszont az állítólag jól kinéző kis ficsúrok, akik meg a lányokat rendezik le 1-2 hét után.

Szóval igen, szerintem is felesleges ebben a témában tovább vitázni, mivel egy végtelen kör az egész.

2012. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Előző! 16 os vagyok. Azért ezt valamelyest cáfolnám. Öreganyám fiatal korában még város szépe is volt, a lényeg, mesélte az életét, egy elég fullos maca volt, azt mondta. A lényeg,hogy elég sok pali körberajongta, volt ilyen is meg olyan is. De ő nem adta sosem könnyen magát, szóval ő is rendesen elhajtotta a fickókat sorra, mert valamin mindig megbuktak. Volt aki nem tetszett neki, volt aki túl nyomulós volt, volt aki kocsikázni akarta elvinni, de nem mert vele, nehogy szatír legyen, satöbbi.. Szóval tudod, ugyanaz pepitában mint a mai macák. /igaz,aztán kifogott egy nagy balekot, nagyapám, aki mellett meg mégsem lett boldog élete, ahhoz képest hogy összeházasodott vele/ A lényeg, hogy lástd ez két generációval ezelőtt is pont ugyanígy ment, nem a mai lányok ilyenek, szerintem ők nem változtak, inkább mi férfiak változtunk. Nem akarunk hosszú távút, mert nincs jövőkép, kilátástalan szar a jövő még egy jobb családból származó diplomás számára is ,nemhogy a lentebb lévőknek, ilyneknek még élet esélyük nincs bazzzmeg! Akkor mia fenének akarna a kis hercegnőnek álomházasságot, meg kölköt csinálni? Inkább kiélvezi a pillanatnyi örömöket, minél hamarabb megszerezni, megfektetni a macát, hogy annyi öröm is legalább legyen az életben. A nők meg nem látnak át lószart sem, csak álmodoznak állandóan a semmiről. Jó, azzal nincs is gond,hogy igényes partnert akarnak, ki nem, de hogy kéretik magukat,meg komolyt akarnak, meg még ha nem is akarná igazán kihasználni őket a férfiember, többre is nézné, mint csak szexeszköz, akkor is rögtön csak ilyenre degradálják le a nők, mert a fickó nem akar igazán hosszútávú komoly viszont, életleélést velük.
2012. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Amit a mai korról írsz az igaz lehet, de nem hinném hogy a tiniknél is ez lenne a helyzet.

Én csak a tinikről tudok véleményt formálni, mivel én is még csak 19 éves vagyok.

Én ebből a korosztályból azt látom amit leírtam, hogy tényleg csak a k*rválkodás megy össze vissza, semmi erkölcsösség, semmi érzelem nincs a mai lányok 75-80%-ában.

2012. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
*előző voltam, illetve a #8as és a #11es is én vagyok.
2012. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!