Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy szerettetek valakit akit nem lehetett?

Figyelt kérdés

Mert nekem van egy tök jó barátom, már több mint egy éve ismerjük egymást..Mindent megbeszélünk,olyan mintha ezer éve együtt lennénk. De aztán ott van a barátnője..akivel most jött össze nem rég..:/

Persze örülök neki..azt mondom, meg mutatom, de belül majd összeszakadok,hogy nem én kellek neki. Pedig minden hétvégén felhív, nyáron is fél órákat beszéltünk. mondta hogy hiányzom neki, meg de rossz hogy már milyen régen találkoztunk. És most is, mikor már együtt van ezzel a csajjal. ÉS eljön hozzám kajálni, meg filmezni, meg a éjszaka közepén csak úgy, hogy beszélgessünk, meg ilyenek. Aztán felhív hogy menjünk el kajálni, meg sétáljunk, meg menjünk le dobálni..nem sorolom..gondolhatjátok.

És nem voltam/vagyok neki képes megmondani, hoyg mi térzek. Mert már nem azt mint az elején, hogyha meglátom majd összeesek az izgalomtól, meg jajj hogy nézek, ki jujj it fog mondani, nem lesz gombóc a torkomon..mostmár hiányzik ha nem látom, ha nem beszélek vele..és teljesen felszabadultan, könnyedén tudok vele lenni..csak mégis írtó rossz érzés, hogy közben tudom hogy ott a bnője.

Ajj..barátom, de szeretem, szerelmes vagyok belé?! Már nem is tudom..és megmondani neki hoygan? Hülyeség..mert ha nem úgy reagál rá?..ÉS ha utána nem leszünk barátok:/ akkor abba bele is pusztulok..mert nekem azért többet ér a barátsága.Csak tudom hogy annyira tudnám szeretni és mindent megadnék neki amit csak tudok..ha együtt lennénk..


Ajj bocsi hogy ilyen hosszúl lett, meg hogy ennyire zagyván írtam le..de :( :'( nehéz az élet


2010. jan. 3. 22:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

szerintem simán próbáld meg!

Okés, vesztenivaló mindenképp van, de ilyen kicsit hátulról jövő szöveggel kéne próbálkozni.

Kideríteni hogy milyen a kapcsolata a barátnőjével...hogy pl. mondanád neki h hiányzik neked egy társ...meg ilyesmi. És nézni a reakcióját.

2010. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Elég jóban vagytok ahhoz, hogy feltehesd ezt a kérdést. Gyakorlatilag nincsen vesztenivalód, mert vagy így, vagy úgy, de rövidúton belebetegszel. Ha tényleg mindent elmondasz neki, amiket érzel, akkor szinte biztos, hogy pozitív választ fogsz kapni.
2010. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképpen mondd meg neki, hogy szereted. de csak akkor, hogyha ez igazi szerelem, és nem csak fellángolás, mert ha esetleg összejönnétek, aztán kitalálnád, hogy mégse kell a srác, és dobnád őt, na akkor lenne vége a barátságotoknak. meg kell hogy mondjam, cseppet sem irigyellek téged, tudom, hogy könnyebb mondani, mit tegyél, mint megtenni... légyszi majd írd meg, mi lett a dologból. addig is nagyon sok sikert kívánok neked!!!!! :)
2010. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én is sok sikert kívánok neked :)
2010. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Jujj köszönöm szépen(:

Hát már tiszta rosszul vagyok,hogy hogyan mondjam el neki, mert idegeskedek majd,hogy wáá mi lesz.

Azt semmi képp nem tenném meg, hogy együtt lennénk aztán mégsem kellene..nem azt biztos nem jobban szereterm annál mint, hogy így kiszúrjak vele.

És ...annyira de tényleg annyira összeillenénk..ert pont kiegészítjük egymást..csak biztos nem tart elég szépnek:/

Tényleg nagyon köszönöm!!

Hogy mi lesz ígérem megírom,csak most héten nem találkozunk:(

2010. jan. 4. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!