Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehetett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetett volna valami?

Figyelt kérdés
Helyi buszon voltam, és szemben ült velem egy cuki pasi. Többször is elkaptam a tekintetét, legalább hatszor. De aztán mindig gyorsan elnéztem, pedig sztem rá kellett volna mosolyognom. Aztán leszállt, én még buszoztam tovább, és láttam, hogy még egyszer viszanézett aszép kék szemével. Azóta sem láttam. Lehetett volna ebből valami, ha esetleg ugyanott szállunk le? Vagy hülyeség? Vagy csak ismerős lehettem neki valahonnan? Vagy hülyeség az egész kérdés? :D csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2011. okt. 24. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hmm, az én voltam! :) megadod a telefonszámodat? :) Lehet belőle valami, mert nagyon csini voltál! ;)
2011. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Smartguy86 ***** válasza:
Tök mindegy, hogy mi lehetett volna. Nem lett. Ennyi a lényeg. Máskor ha akartok valamit, akkor ott helyben kell lépni, nem lépcsőházi filozofálni.
2011. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Józsiknak ne higyj el semmit XD! Amúgy lehet, hogy lehetett volna, de valószínű, soha többet nem találkoztok, tehát ne emészd magad a múlton, felesleges.
2011. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
na persze :DD
2011. okt. 24. 22:15
 5/15 anonim ***** válasza:

Jajistenem. Az ilyenek miatt, mint te, fog kihalni az emberiség :)

Szemezni próbált veled, csak nem sikerült neki. Lehetett volna valami, bár általában nincs, főleg buszokon, meg ilyesmi helyeken.

2011. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
jólvan, ndm is emészzem. tudom, h elcsesztem. mindig elcseszem :D
2011. okt. 24. 22:16
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ne higgyen semmit? :((( Tényleg én voltam Angyalkám! :)
2011. okt. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
jólvan, nem is emésztem. tudom, h elcsesztem. mindig elcseszem :D
2011. okt. 24. 22:17
 9/15 A kérdező kommentje:
aha ;) na és milyen színű a szemem és a hajam? ha te voltál, tudnod kell :P
2011. okt. 24. 22:18
 10/15 anonim ***** válasza:

Elég nagy eséllyel eltalálhatja.

Szerintem buszon könnyű ismerkedni.

2011. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!