Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehetett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetett volna valami?

Figyelt kérdés
Helyi buszon voltam, és szemben ült velem egy cuki pasi. Többször is elkaptam a tekintetét, legalább hatszor. De aztán mindig gyorsan elnéztem, pedig sztem rá kellett volna mosolyognom. Aztán leszállt, én még buszoztam tovább, és láttam, hogy még egyszer viszanézett aszép kék szemével. Azóta sem láttam. Lehetett volna ebből valami, ha esetleg ugyanott szállunk le? Vagy hülyeség? Vagy csak ismerős lehettem neki valahonnan? Vagy hülyeség az egész kérdés? :D csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2011. okt. 24. 22:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hát most már késő bánat. de ez már nem tudom hanyadik ilyen 'eset', amit elcsesztem. de hát ez van. köszi a válaszokat.
2011. okt. 25. 22:06
 12/15 anonim ***** válasza:
Azért ne add fel, korábban én is mindig elcsesztem valamit a lányoknál, e tekintetben már javult a helyzet. (Mégsincs senkim...) De én sem adtam fel :)
2011. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hát, én már három éve feladtam igazából. azóta nem volt senkim. 14 évesen volt két komoly. ennyi. :D
2011. okt. 25. 22:22
 14/15 anonim ***** válasza:

Na azért ez nem volt egy akkora lehetőség, hogy bűn volt kihagyni. Nekem így 17 évesen nem volt még barátnőm. Amúgy a zene sokat segít nekem ilyen helyzetekben (nem tudom, te miket szeretsz, de nálam ilyenek) :

http://www.youtube.com/watch?v=hR47YVcbgTI

http://www.youtube.com/watch?v=80TYJ-pzRUw

:D

2011. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hát nekem már kettő volt, mármint nem barátnőm (bár ezt már írtam), de szerintem több se lesz :D pénteken majd megnézem ezeket a számokat, akkor már otthon leszek. ja és köszönöm a válaszodat. :)
2011. okt. 26. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!