Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Egy srác 6 évvel idősebb, ő 18... ebből tudjátok én mennyi. Először csak szívatni akartam, aztán ez az egész elfajult és most akar tőlem valamit, én meg nem tudom mit akarok. Félek a véleményektől, meg, hogy mégis mit akar egy 18 éves srác...

2014. jún. 20. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos cuki lány lehetsz, lehet én sem tudnék neked ellenállni :D
2014. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mégis mit akarna, gondolom téged :D (már ha ez nem csak a te tévképzeted, hogy te mit akarsz azt meg döntsd el, ha bejön neked a srác kitudja... egy próbát megérhet nem?
2014. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de miért is hergelted az "alvó oroszlánt"...?

Kicsit fiatal vagy még ahhoz, hogy játszadozz a srácokkal...ha komolyan gondolod hajrá, ha nem akkor viszont tipli van...amúgy is nagyobb korkülönbségeknél megesik, hogy az idősebb fél csak kihasználja a fiatalabbat...

2014. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most így hirtelen nem tudom mit gondoljak. Tudom, hogy most nem akarok tőle semmi komolyat, de elveszíteni sem akarom
2014. jún. 20. 20:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy az első komizónak köszi
2014. jún. 20. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!