Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről a randihel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a randihelyszínről?

Figyelt kérdés

Sokszor felmerült itt is és más oldalakon is a MOZI, mint egy randihelyszín.

Igaz, hogy nem lehet annyit beszélgetni, viszont előtte és utána nagyon is. Egy horrorfilm szerintem egy jó ötlet, hiszen ezek úgyis arra mennek ki, hogy a lány féljen és a fiú "megvédje", most is van a moziban a Démonok között című film és egy randiként el tudnám képzelni, hogy filmezés alatt kicsit "összemelegedtünk" (vagyis védelmezés..vigasztalás a félelmek miatt, stb) és utána a beszélgetés is könnyebb lenne nekem pl.

Ti mit gondoltok erről?


2013. okt. 5. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Rnadinak nem az a célja hogy egy fiú "megvédje" a nagy semmitől a lányt,hanem valami romantikus filmre menj el vele te gyökér :D
2013. okt. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 espan válasza:

azt h marhaság. ne horrorra vidd, hanem egy akár nem neked tetsző romantikus (vagy ha van agya, akkor vmi tartalmas) filmre.


mérsékelten lesz nedves attól egy nőnek a bugyija ha mindenfél CGI szörnyeket kell néznie.

2013. okt. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi direkt olyan filmre mentünk,ami régebbi,nem premier és ráadásul nem este,hanem napközben.

Így voltunk összesen 4-en és így tudtunk beszélgetni.

Szerintem nem olyan rossz az :)

2013. okt. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt gondolom, gáz ami a fejedben van.. összemelegedés egy horrorfilmtől? hol élsz te?
2013. okt. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"vagy ha van agya" micsoda kiváltságok :D:D
2013. okt. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te vagy az Gergő?

Mondtam, hogy nem akarom megnézni azt a hülye filmet. :D

2013. okt. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó a mozi randinak, nagyon is, de 1.-nek az egyik legrosszabb!
2013. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!